Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Koniec programu GaduAIR Diler

Z dniem 4. lipca GaduAIR zamyka program GaduAIR Diler. Jest to kolejny krok związany ze zmianą strategii tej marki.

Od 4. lipca nie można już rejestrować się w programie. Z dniem tym zaprzestana została również sprzedaż starterów GaduAIR w promocyjnych cenach.

W tym samym dniu kończy się również promocja programu GaduAIR Diler Namów na przeniesienie. Promocyjne doładowania dotyczyć będą numerów przeniesionych i doładowanych do 4. lipca do godziny 23:59.

Z dniem 10. lipca zakończy się także możliwość zakupu doładowań dilerskich, natomiast po 31. sierpnia nie będzie już można odsprzedawać takich doładowań innym użytkownikom GaduAIR.

Działania te są kolejnym krokiem związanym ze zmianą strategii marki. Wcześniej informowaliśmy już, że wprowadzono zmiany na gorsze w GaduAIR.

Źródło: Telepolis.pl

Z dniem 4. lipca GaduAIR zamyka program GaduAIR Diler. Jest to kolejny krok związany ze zmianą strategii tej marki. Od 4. lipca nie można już rejestrować się w programie. Z dniem tym zaprzestana została również sprzedaż starterów GaduAIR w promocyjnych cenach. W tym samym dniu kończy się również promocja programu GaduAIR Diler Namów na przeniesienie. Promocyjne doładowania dotyczyć będą numerów przeniesionych i doładowanych do 4. lipca do godziny 23:59. Z dniem 10. lipca zakończy się także możliwość zakupu doładowań dilerskich, natomiast po 31. sierpnia nie będzie już można odsprzedawać takich doładowań innym użytkownikom GaduAIR. Działania te są kolejnym krokiem związanym ze zmianą strategii marki. Wcześniej informowaliśmy już, że wprowadzono zmiany na gorsze w GaduAIR. Źródło: Telepolis.pl  - Koniec programu GaduAIR Diler
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Koniec programu GaduAIR Diler
  1. !!!!!!!!!!![color=#990000][/color] nie;(

  2. Ojojoj zaraz ga upadnie a były takie odbre oferty sam chciałem zmienic operaora z playa na gaduair ze wgledu na niskie koszty sms-ów i rzecz jasna darmowe gg bez trans danych no cóż tylko płakać ale mam nadzieję ,ze gg wytrzyma i w grudniu będę się cieszył gg na swojej komie[gg][/gg];/

Dodaj komentarz