Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Konkurs LittleBigPlanet

Sony Computer Entertainment Polska we współpracy z portalem MojaGeneracja.pl oraz komunikatorem GaduGadu zapraszają wszystkich do udziału w konkursie z super nagrodami.

Każdy kto ma konto na GaduGadu lub na portalu blogerów MojaGeneracja.pl już 25 listopada może wziąć udział w konkursie i wygrywać niezwykłe nagrody z LittleBigPlanet. Do zdobycia m.in.: konsole PSP, gry LittleBigPlanet, niesamowite gadżety, koszulki, torby i smycze. Tymczasem warto się przygotować, bo nie ma wątpliwości, że uczestników będzie bardzo wielu. Jak to zrobić? Bardzo prosto: dodaj numer gadu Sackboya (GG:677) do swojej listy kontaktów i zaproś przyjaciół, by zrobili to samo – będzie więcej emocji ze wspólnej zabawy. Potem na profilu Sackboya sprawdź jaki opis musisz mieć, by wygrywać nagrody i …
nie zapomnij, że startujemy już 25 listopada! Regulamin i szczegóły już wkrótce na GG i mojageneracja.pl

Sackboy to nie lada rozrabiaka – każdy, kto choć raz zagrał w LittleBigPlanet dobrze o tym wie. Ale tym razem zaskakuje wszystkich kumpli na GG i na mojageneracja.pl. Odpisuje na posty – na swoim blogu. Możesz się do niego odezwać na Gadu Gadu – a pewnie zaprosi Cię osobiście do konkursu, zdradzi niektóre tajemnice i poradzi jak wygrać nagrody. Jak to zrobi? Sprawdź sam.
Jednak zanim na dobre zacznie się konkursowe szaleństwo, warto zajrzeć na stronę gry www.littlebigplanet.com/, żeby poskakać, pościgać się i trochę wysilić szare komórki w nieprzewidzianych sytuacjach, jakie czekają na graczy – na różnych poziomach LittleBigPlanet. Tym bardziej, że gra jest teraz dostępna w polskiej wersji językowej. Ta wiedza może się potem przydać w konkursowych zmaganiach i rywalizacji o nagrody. Warto dołączyć już teraz do zwariowanej paczki kumpli Sackboya! Graj! Twórz! Dziel się!
Odwiedź stronę Sackboya http://www.mojageneracja.pl/677 i wygrywaj w tym niezwykłym konkursie!

Sony Computer Entertainment Polska we współpracy z portalem MojaGeneracja.pl oraz komunikatorem GaduGadu zapraszają wszystkich do udziału w konkursie z super nagrodami. Każdy kto ma konto na GaduGadu lub na portalu blogerów MojaGeneracja.pl już 25 listopada może wziąć udział w konkursie i wygrywać niezwykłe nagrody z LittleBigPlanet. Do zdobycia m.in.: konsole PSP, gry LittleBigPlanet, niesamowite gadżety, koszulki, torby i smycze. Tymczasem warto się przygotować, bo nie ma wątpliwości, że uczestników będzie bardzo wielu. Jak to zrobić? Bardzo prosto: dodaj numer gadu Sackboya (GG:677) do swojej listy kontaktów i zaproś przyjaciół, by zrobili to samo - będzie więcej emocji ze wspólnej zabawy. Potem na profilu Sackboya sprawdź jaki opis musisz mieć, by wygrywać nagrody i … nie zapomnij, że startujemy już 25 listopada! Regulamin i szczegóły już wkrótce na GG i mojageneracja.pl Sackboy to nie lada rozrabiaka – każdy, kto choć raz zagrał w LittleBigPlanet dobrze o tym wie. Ale tym razem zaskakuje wszystkich kumpli na GG i na mojageneracja.pl. Odpisuje na posty - na swoim blogu. Możesz się do niego odezwać na Gadu Gadu - a pewnie zaprosi Cię osobiście do konkursu, zdradzi niektóre tajemnice i poradzi jak wygrać nagrody. Jak to zrobi? Sprawdź sam. Jednak zanim na dobre zacznie się konkursowe szaleństwo, warto zajrzeć na stronę gry www.littlebigplanet.com/, żeby poskakać, pościgać się i trochę wysilić szare komórki w nieprzewidzianych sytuacjach, jakie czekają na graczy - na różnych poziomach LittleBigPlanet. Tym bardziej, że gra jest teraz dostępna w polskiej wersji językowej. Ta wiedza może się potem przydać w konkursowych zmaganiach i rywalizacji o nagrody. Warto dołączyć już teraz do zwariowanej paczki kumpli Sackboya! Graj! Twórz! Dziel się! Odwiedź stronę Sackboya http://www.mojageneracja.pl/677 i wygrywaj w tym niezwykłym konkursie!  - Konkurs LittleBigPlanet
Kategorie: GG Network - Właściciel GG
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz