Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Konkurs na aplikację dla GG.pl rozstrzygnięty

Ponad 350 aplikacji zostało przysłanych na konkurs serwisu społecznościowego GG.pl ogłoszonego w październiku ubiegłego roku. Konkurencja była tak duża, że jury wytypowało i nagrodziło 6 najlepszych prac. Ich autorzy otrzymają pozaregulaminowo po 5 tysięcy złotych. Jury zadecydowało jednocześnie, że główna nagroda – 30 000 złotych – nie zostanie przyznana. Nagrodzono 2 i 3 miejsce. Konkurs został ogłoszony w październiku. Każdy mógł napisać i zgłosić aplikację do serwisu GG.pl, zintegrowanego z komunikatorem Gadu-Gadu.

Prace były testowane zarówno przez użytkowników GG.pl, jak i przez jury (dziennikarze prasy komputerowej i pracownicy z GG Network).

Na podstawie zebranych w styczniu statystyk i opinii jury wyłonionych zostało sześć najlepszych projektów w następującej kolejności: “GG Landia” (II miejsce), “Zwierzaczki” (III miejsce), “Fotowarszawa”, “Muzykoteka”, “Kto się w Tobie kocha” i “Typerka”. Ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5 000 złotych każdy. Organizator konkursu skontaktuje się z autorami nagrodzonych prac niezwłocznie.

Trudną decyzję o nieprzyznaniu głównej nagrody (zgodnie z punktem II. 7. Regulaminu konkursu dla developerów) podjęliśmy z uwagi na bardzo wyrównany poziom rywalizujących ze sobą aplikacji i to, że niestety żadna z nich nie spełniła wszystkich pokładanych w zwycięskim projekcie oczekiwań – mówi Zbigniew Pieńkowski, CIO w GG Network S.A., organizatora konkursu.

Jury w składzie: Łukasz Łopuszański (redakcja Software Developer’s Journal), Paweł Bijata (redakcja PC Format), Marek Soból (CPO w GG Network S.A.), Zbigniew Pieńkowski (CIO w GG Network S.A.), Marcin Jagodziński (bloger, twórca serwisu Blip.pl) postanowiło jednak szczególnie nagrodzić dwie aplikacje, które mają największy potencjał do rozwoju. Są to gry “GG Landia” i “Zwierzaczki”. Ich autorzy – poza nagrodą pieniężną w wysokości 5 000 złotych – otrzymają dodatkowo iPady.

GGLandia Zwierzaczki
Ponad 350 aplikacji zostało przysłanych na konkurs serwisu społecznościowego GG.pl ogłoszonego w październiku ubiegłego roku. Konkurencja była tak duża, że jury wytypowało i nagrodziło 6 najlepszych prac. Ich autorzy otrzymają pozaregulaminowo po 5 tysięcy złotych. Jury zadecydowało jednocześnie, że główna nagroda – 30 000 złotych – nie zostanie przyznana. Nagrodzono 2 i 3 miejsce. Konkurs został ogłoszony w październiku. Każdy mógł napisać i zgłosić aplikację do serwisu GG.pl, zintegrowanego z komunikatorem Gadu-Gadu.Prace były testowane zarówno przez użytkowników GG.pl, jak i przez jury (dziennikarze prasy komputerowej i pracownicy z GG Network). Na podstawie zebranych w styczniu statystyk i opinii jury wyłonionych zostało sześć najlepszych projektów w następującej kolejności: “GG Landia” (II miejsce), “Zwierzaczki” (III miejsce), “Fotowarszawa”, “Muzykoteka”, “Kto się w Tobie kocha” i “Typerka”. Ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5 000 złotych każdy. Organizator konkursu skontaktuje się z autorami nagrodzonych prac niezwłocznie. - Trudną decyzję o nieprzyznaniu głównej nagrody (zgodnie z punktem II. 7. Regulaminu konkursu dla developerów) podjęliśmy z uwagi na bardzo wyrównany poziom rywalizujących ze sobą aplikacji i to, że niestety żadna z nich nie spełniła wszystkich pokładanych w zwycięskim projekcie oczekiwań – mówi Zbigniew Pieńkowski, CIO w GG Network S.A., organizatora konkursu. Jury w składzie: Łukasz Łopuszański (redakcja Software Developer’s Journal), Paweł Bijata (redakcja PC Format), Marek Soból (CPO w GG Network S.A.), Zbigniew Pieńkowski (CIO w GG Network S.A.), Marcin Jagodziński (bloger, twórca serwisu Blip.pl) postanowiło jednak szczególnie nagrodzić dwie aplikacje, które mają największy potencjał do rozwoju. Są to gry “GG Landia” i “Zwierzaczki”. Ich autorzy – poza nagrodą pieniężną w wysokości 5 000 złotych – otrzymają dodatkowo iPady.  - Konkurs na aplikację dla GG.pl rozstrzygnięty
Kategorie: GG.pl
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Konkurs na aplikację dla GG.pl rozstrzygnięty
  1. Nie wiem co sądzić o postawie GG. Szczerze mówiąc, przychodzi mi tylko jedno słowo: wstyd! (chociaż "oszuści" też by się nadało).

Dodaj komentarz