Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Książki z biblioteki przez Gadu Gadu

15962815 – oto numer gg, przez który można zamawiać książki z biblioteki powiatowej w Gorzowie Śląskim.
Dyżurujący bibliotekarz na bieżąco śledzi komunikaty z Gadu Gadu, odpowie też internaucie, czy dana książka jest dostępna – informuje Urszula Keler, kierownik biblioteki w Gorzowie Śląskim.

Status bibliotecznego komunikatora gg można śledzić na stronie internetowej www.mgok.gorzowslaski.org

Książki można za pośrednictwem Gadu Gadu zamawiać, odbierać je trzeba osobiście w bibliotece na Rynku w Gorzowie Śl.

15962815 - oto numer gg, przez który można zamawiać książki z biblioteki powiatowej w Gorzowie Śląskim. - Dyżurujący bibliotekarz na bieżąco śledzi komunikaty z Gadu Gadu, odpowie też internaucie, czy dana książka jest dostępna - informuje Urszula Keler, kierownik biblioteki w Gorzowie Śląskim. Status bibliotecznego komunikatora gg można śledzić na stronie internetowej www.mgok.gorzowslaski.org Książki można za pośrednictwem Gadu Gadu zamawiać, odbierać je trzeba osobiście w bibliotece na Rynku w Gorzowie Śl.  - Książki z biblioteki przez Gadu Gadu
Kategorie: Użytkownicy
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz