Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Legionowo na Gadu-Gadu

Od dziś mieszkańcy Legionowa mogą skontaktować się z ratuszem przez jeden z najpopularniejszych komunikatorów w Polsce. Wystarczy dodać na Gadu Gadu nr 21222903 i zadać urzędnikowi pytania.

Praktycznie większość użytkowników sieci ma swoje konto na komunikatorze i każdy, kto z tej formy skorzystał wie, jak szybko i wygodnie można uzyskać tą drogą informacje – mówi prezydent Legionowa Roman Smogorzewski.

Za pośrednictwem komunikatora można zapytać: o numery tel. do wydziałów i referatów urzędu, gdzie załatwić konkretną sprawę czy jak zaplanować wizytę w urzędzie.

Komunikator uruchomiliśmy po to, by usprawnić komunikację oraz jako alternatywa dla telefonu – mówią legionowscy urzędnicy.

Źródło: Życie Warszawy

Od dziś mieszkańcy Legionowa mogą skontaktować się z ratuszem przez jeden z najpopularniejszych komunikatorów w Polsce. Wystarczy dodać na Gadu Gadu nr 21222903 i zadać urzędnikowi pytania. – Praktycznie większość użytkowników sieci ma swoje konto na komunikatorze i każdy, kto z tej formy skorzystał wie, jak szybko i wygodnie można uzyskać tą drogą informacje – mówi prezydent Legionowa Roman Smogorzewski. Za pośrednictwem komunikatora można zapytać: o numery tel. do wydziałów i referatów urzędu, gdzie załatwić konkretną sprawę czy jak zaplanować wizytę w urzędzie. – Komunikator uruchomiliśmy po to, by usprawnić komunikację oraz jako alternatywa dla telefonu – mówią legionowscy urzędnicy. Źródło: Życie Warszawy  - Legionowo na Gadu-Gadu
Kategorie: Użytkownicy
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz