Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Liczenie userów

Dzisiaj o godzinie 20:00 wystartował nowy system RSS w kliencie GG8+ – z punktu widzenia użytkownika, nie ma to większego znaczenia, natomiast dzięki nowemu systemowi będziemy mieli dostęp do pewnych statystyk użytkowania GG8+

RSS w GG8+ wykorzystuje do działania protokół HTTP, łącząc się z naszym serwerem uzyskujemy takie informacje jak:

  • ilość różnych numerów GG korzystających z moda
  • ilość różnych adresów IP korzystających z moda
  • jakie wersje są obecnie w użyciu (NGG jak i wersje Moda)

W przyszłości będziemy również starali się mierzyć wielkość użycia poszczególnych wersji moda GG8+, do tego badania aktualnie przystosowany jest tylko jeden build: 0.6.0.158, który takie informacje potrafi wysłać. Build ten również zawiera informację w oknie rozmowy o Akcji Słońce, można jednak z tego łatwo zrezygnować klikając X (informacja nie pojawi się już więcej na danym koncie użytkownika Windows).

Uzyskane przez nas informacje, nie będą w żaden sposób publikowane!

System RSS w GG8+ służy informowaniu o nowościach w świecie GG, w Nowym GG bez modyfikacji jest to natomiast forma reklamy producenta. Przy zastosowaniu nowego rozwiązania, istnieje możliwość rezygnacji z wyświetlania informacji od GG8+ lub o przywróceniu oryginalnego paska od Gadu-Gadu – wystarczy napisać do nas, podając przy tym swój numer GG.

 

PS. W ciągu pierwszych dziesięciu minut licznik unikalnych użytkowników wskazał 288 😉

Dzisiaj o godzinie 20:00 wystartował nowy system RSS w kliencie GG8+ - z punktu widzenia użytkownika, nie ma to większego znaczenia, natomiast dzięki nowemu systemowi będziemy mieli dostęp do pewnych statystyk użytkowania GG8+ RSS w GG8+ wykorzystuje do działania protokół HTTP, łącząc się z naszym serwerem uzyskujemy takie informacje jak: ilość różnych numerów GG korzystających z moda ilość różnych adresów IP korzystających z moda jakie wersje są obecnie w użyciu (NGG jak i wersje Moda) W przyszłości będziemy również starali się mierzyć wielkość użycia poszczególnych wersji moda GG8+, do tego badania aktualnie przystosowany jest tylko jeden build: 0.6.0.158, który takie informacje potrafi wysłać. Build ten również zawiera informację w oknie rozmowy o Akcji Słońce, można jednak z tego łatwo zrezygnować klikając X (informacja nie pojawi się już więcej na danym koncie użytkownika Windows). Uzyskane przez nas informacje, nie będą w żaden sposób publikowane! System RSS w GG8+ służy informowaniu o nowościach w świecie GG, w Nowym GG bez modyfikacji jest to natomiast forma reklamy producenta. Przy zastosowaniu nowego rozwiązania, istnieje możliwość rezygnacji z wyświetlania informacji od GG8+ lub o przywróceniu oryginalnego paska od Gadu-Gadu - wystarczy napisać do nas, podając przy tym swój numer GG.   PS. W ciągu pierwszych dziesięciu minut licznik unikalnych użytkowników wskazał 288 ;)  - Liczenie userów
Kategorie: Modyfikacje
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz