Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Marek Soból dołączył do GG Network

Marek Soból, Źródło: Onet.plMarek Soból dołączył z początkiem listopada do zespołu GG Network S.A., obejmując stanowisko CPO (Chief Product Officer). Marek będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie rozwojem wszystkich produktów spółki (poza sektorem telekomunikacji).

Marek Soból przez ostatnie 9 lat pracował w portalu Onet.pl, zajmując różne stanowiska i rozwijając wiele usług powiązanych z portalem. Obecnie jego doświadczenie będzie pomocne w rozwoju kolejnych usług GG Network i ich wzajemnej integracji.

Marek Soból dołączył z początkiem listopada do zespołu GG Network S.A., obejmując stanowisko CPO (Chief Product Officer). Marek będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie rozwojem wszystkich produktów spółki (poza sektorem telekomunikacji). Marek Soból przez ostatnie 9 lat pracował w portalu Onet.pl, zajmując różne stanowiska i rozwijając wiele usług powiązanych z portalem. Obecnie jego doświadczenie będzie pomocne w rozwoju kolejnych usług GG Network i ich wzajemnej integracji.  - Marek Soból dołączył do GG Network
Kategorie: GG Network - Właściciel GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Marek Soból dołączył do GG Network
  1. Może on w końcu coś poleci GG team do poprawek w GG .

Dodaj komentarz