Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Miranda jako pierwsza obsługuje GaduNaGłos

Odkąd powstają alternatywne komunikatory obsługujące sieć Gadu-Gadu, zastanawiam się czemu żaden z nich nie obsługuje rozmów głosowych w sieci GG. Protokół GG jest wprowadzany bez rozmów głosowych, mimo że rozmowy głosowe wykorzystują ogólnodostępny standard SIP.

Dziś na polskim forum Mirandy pojawił się krótki poradnik pokazujący jak korzystać z połączeń głosowych w sieci GG właśnie w Mirandzie – alternatywnym komunikatorze. Osoby, które chcą wypróbować możliwości połączeń głosowych, mogą pobrać całą paczkę wraz z instrukcją.

Można powiedzieć, że Miranda wraz z wtyczką SIP staje się najbardziej zgodnym komunikatorem z protokołem GG8. Ciekawe co na to polscy twórcy komunikatorów, którzy dawniej chwalili się (niesłusznie z resztą) pełną obsługą protokołu GG8?

Odkąd powstają alternatywne komunikatory obsługujące sieć Gadu-Gadu, zastanawiam się czemu żaden z nich nie obsługuje rozmów głosowych w sieci GG. Protokół GG jest wprowadzany bez rozmów głosowych, mimo że rozmowy głosowe wykorzystują ogólnodostępny standard SIP. Dziś na polskim forum Mirandy pojawił się krótki poradnik pokazujący jak korzystać z połączeń głosowych w sieci GG właśnie w Mirandzie - alternatywnym komunikatorze. Osoby, które chcą wypróbować możliwości połączeń głosowych, mogą pobrać całą paczkę wraz z instrukcją. Można powiedzieć, że Miranda wraz z wtyczką SIP staje się najbardziej zgodnym komunikatorem z protokołem GG8. Ciekawe co na to polscy twórcy komunikatorów, którzy dawniej chwalili się (niesłusznie z resztą) pełną obsługą protokołu GG8?  - Miranda jako pierwsza obsługuje GaduNaGłos
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi: , , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Miranda jako pierwsza obsługuje GaduNaGłos
  1. Niech AQQ to zacznie obsługiwać 🙂

  2. no,no…może jeszcze video któryś by obsłużył 🙂

Dodaj komentarz