Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Mobilne GG 3.11/4.6 z pocztą GG w wersji finalnej

Ukazała się wersja finalna Mobilnego Gadu z aplikacją „Mail” obsługującą zintegrowaną z naszym numerem skrzynkę pocztową w usłudze PocztaGG.

O samej aplikacji pocztowej wspominaliśmy wraz z momentem uruchomienia testów. Mobilne Gadu-Gadu w wersji dla sieci GaduAIR zyskało nową skórkę nawiązującą do nowej wersji strony sieci.

Obie aplikacje można pobrać z naszego mobilnego działu download.

Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6 Mobilne GG 4.6

Ukazała się wersja finalna Mobilnego Gadu z aplikacją "Mail" obsługującą zintegrowaną z naszym numerem skrzynkę pocztową w usłudze PocztaGG. O samej aplikacji pocztowej wspominaliśmy wraz z momentem uruchomienia testów. Mobilne Gadu-Gadu w wersji dla sieci GaduAIR zyskało nową skórkę nawiązującą do nowej wersji strony sieci. Obie aplikacje można pobrać z naszego mobilnego działu download.  - Mobilne GG 3.11/4.6 z pocztą GG w wersji finalnej
Kategorie: GG na komórki
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Mobilne GG 3.11/4.6 z pocztą GG w wersji finalnej
  1. co to za gówniana skórka?! do kitu jest wcześniejsza lepsza!

Dodaj komentarz