Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Mobilne GG 4.0 na Symbianie

W Ovi Store pojawiło się już nowe Mobilne GG dla systemu Symbian 9.2 i nowszych. Aplikacja w wersji 4.0.0 uzyskała zupełnie nowy wygląd i podobnie jak pozostałe wersje GG na smartfony obsługuje takie opcje jak archiwum online, zakładkę Ostatnie Rozmowy, emotikony, zarządzanie grupami, notyfikację o pisaniu, automatyczne przejście w status „Zaraz wracam” i wiele innych.

Aplikację można pobrać z Ovi Store lub z naszego działu download.

W Ovi Store pojawiło się już nowe Mobilne GG dla systemu Symbian 9.2 i nowszych. Aplikacja w wersji 4.0.0 uzyskała zupełnie nowy wygląd i podobnie jak pozostałe wersje GG na smartfony obsługuje takie opcje jak archiwum online, zakładkę Ostatnie Rozmowy, emotikony, zarządzanie grupami, notyfikację o pisaniu, automatyczne przejście w status "Zaraz wracam" i wiele innych. Aplikację można pobrać z Ovi Store lub z naszego działu download.  - Mobilne GG 4.0 na Symbianie
Kategorie: GG na komórki
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz