Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Mobilne GG Android 3.3 z ciemną skórką

Osoby postulujące o ciemną wersję GG na Andoidzie nie muszą już polegać na modyfikacji jaką przygotował swego czasu Vipitus. GG Team przygotował dodatkowy schemat kolorów w najnowszej odsłonie aplikacji oznaczonej wersją 3.3.
Pełny changelog:
– usuwanie awatarów
– mniejsze zużycie baterii
– ciemna skórka (do zmiany w ustawieniach aplikacji, wymaga restartu)
– słoneczko na liście kontaktów łatwiejsze do kliknięcia
– błędy na tabletach
– otwieranie konferencji z zakładki Ostatnie
– możliwość usuwania rozmów z zakładki Ostatnie
– powiększony obszar wiadomości w oknie rozmowy,
– poprawki w powiadomieniach systemowych,

Zapraszamy do pobierania: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu&feature=search_result

Osoby postulujące o ciemną wersję GG na Andoidzie nie muszą już polegać na modyfikacji jaką przygotował swego czasu Vipitus. GG Team przygotował dodatkowy schemat kolorów w najnowszej odsłonie aplikacji oznaczonej wersją 3.3. Pełny changelog: - usuwanie awatarów - mniejsze zużycie baterii - ciemna skórka (do zmiany w ustawieniach aplikacji, wymaga restartu) - słoneczko na liście kontaktów łatwiejsze do kliknięcia - błędy na tabletach - otwieranie konferencji z zakładki Ostatnie - możliwość usuwania rozmów z zakładki Ostatnie - powiększony obszar wiadomości w oknie rozmowy, - poprawki w powiadomieniach systemowych, Zapraszamy do pobierania: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu&feature=search_result  - Mobilne GG Android 3.3 z ciemną skórką
Kategorie: GG na komórki
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz