Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Moja Generacja, GaduFoto i Bliziutko do odstrzału

Kolejne trzy serwisy GG Network zostaną zamknięte. Pomijając mało znane Bliziutko.pl i GaduFoto, zamknięcie Mojej Generacji może zaboleć użytkowników od lat tworzących treści w tym serwisie. W ramach serwisu swojego bloga prowadził Lech Wałęsa.

Użytkowników odwiedzających serwis wita komunikat:

Szanowni Użytkownicy,

5 listopada 2012 serwis GaduFoto/Bliziutko/Moja Generacja przestanie funkcjonować.
Dziękujemy za wkład w rozwój tego miejsca i atmosferę jaką tworzyli wszyscy Użytkownicy serwisu.
Podjęliśmy taką decyzję z uwagi na wprowadzenie nowych usług GG, w których, mamy nadzieję, już wkrótce zadomowicie się na dobre.

Zachęcamy do zachowania ważnych dla Was treści (np. zdjęcia, teksty) na swoich komputerach, z dniem 5 listopada 2012 przestaną one być dostępne.

W ramach zastępstwa proponowane są serwisy GG.pl, Fora.pl i Blip.pl. Ten pierwszy jednak szczególnie ciężko nazwać godnym następcą zamykanych społeczności. Moja Generacja w kwietniu wg. badania Megapanel posiadała 493 tysięcy użytkowników. Już teraz tworzone są akcje protestacyjne: wystarczy przejść na stronie głównej do sekcji „Najpopluarniejsze blogi” i już na pierwszy rzut oka awatary użytkowników mówią swoje. Ostatnie wpisy pozostałych użytkowników nie pozostawiają wątpliwości – użytkownicy bardzo zżyli się z serwisem.

Zamknięte ponadto zostaną serwisy Nauka.pl i Centrum-Awatarow.pl

Zamykanie owych serwisów może być związane z chęcią ujednolicenia usług firmy lub wymuszenie na użytkownikach zapoznanie się z rozwijanymi obecnie serwisami spółki. Będzie Wam brakować tych serwisów?

Kolejne trzy serwisy GG Network zostaną zamknięte. Pomijając mało znane Bliziutko.pl i GaduFoto, zamknięcie Mojej Generacji może zaboleć użytkowników od lat tworzących treści w tym serwisie. W ramach serwisu swojego bloga prowadził Lech Wałęsa. Użytkowników odwiedzających serwis wita komunikat: Szanowni Użytkownicy, 5 listopada 2012 serwis GaduFoto/Bliziutko/Moja Generacja przestanie funkcjonować. Dziękujemy za wkład w rozwój tego miejsca i atmosferę jaką tworzyli wszyscy Użytkownicy serwisu. Podjęliśmy taką decyzję z uwagi na wprowadzenie nowych usług GG, w których, mamy nadzieję, już wkrótce zadomowicie się na dobre. Zachęcamy do zachowania ważnych dla Was treści (np. zdjęcia, teksty) na swoich komputerach, z dniem 5 listopada 2012 przestaną one być dostępne. W ramach zastępstwa proponowane są serwisy GG.pl, Fora.pl i Blip.pl. Ten pierwszy jednak szczególnie ciężko nazwać godnym następcą zamykanych społeczności. Moja Generacja w kwietniu wg. badania Megapanel posiadała 493 tysięcy użytkowników. Już teraz tworzone są akcje protestacyjne: wystarczy przejść na stronie głównej do sekcji "Najpopluarniejsze blogi" i już na pierwszy rzut oka awatary użytkowników mówią swoje. Ostatnie wpisy pozostałych użytkowników nie pozostawiają wątpliwości - użytkownicy bardzo zżyli się z serwisem. Zamknięte ponadto zostaną serwisy Nauka.pl i Centrum-Awatarow.pl Zamykanie owych serwisów może być związane z chęcią ujednolicenia usług firmy lub wymuszenie na użytkownikach zapoznanie się z rozwijanymi obecnie serwisami spółki. Będzie Wam brakować tych serwisów?  - Moja Generacja, GaduFoto i Bliziutko do odstrzału
Kategorie: Inne Usługi
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz