Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Muzyka w GG. Czy tego potrzebuje komunikator?

No właśnie – czy odtwarzacz muzyki jest konieczny w komunikatorze? Nie chodzi nam w ogóle o radio, a o nową opcję klientów GG 11 i GG.pl.

W dzisiejszych wydaniach do aplikacji GG dodano możliwość słuchania muzyki zawartej w GG Dysku naszym jak i naszych znajomych. Nowość znajdziemy w miejscu, w którym do tej pory mogliśmy słuchać radia. Wybrane pliki możemy dodawać do ulubionych. Aby skorzystać z możliwości GG Dysku musimy być zalogowani na GG mimo, że usługa nie ma związku z komunikacją jako taką.
Uwaga – udostępniając muzykę wysyłane jest powiadomienie o udostępnieniu do wszystkich Twoich znajomych z GG. Osoby, które nie mają GG 11 dostaną wiadomość napisaną w Twoim imieniu!

I wracając do pytania… czy nowa opcja jest potrzebna? Na lepsze czasy czeka przecież mnóstwo innych funkcjonalności związanych bardziej z komunikacją.
Pobierz GG 11: Windows | Mac OS X

No właśnie - czy odtwarzacz muzyki jest konieczny w komunikatorze? Nie chodzi nam w ogóle o radio, a o nową opcję klientów GG 11 i GG.pl. W dzisiejszych wydaniach do aplikacji GG dodano możliwość słuchania muzyki zawartej w GG Dysku naszym jak i naszych znajomych. Nowość znajdziemy w miejscu, w którym do tej pory mogliśmy słuchać radia. Wybrane pliki możemy dodawać do ulubionych. Aby skorzystać z możliwości GG Dysku musimy być zalogowani na GG mimo, że usługa nie ma związku z komunikacją jako taką. Uwaga - udostępniając muzykę wysyłane jest powiadomienie o udostępnieniu do wszystkich Twoich znajomych z GG. Osoby, które nie mają GG 11 dostaną wiadomość napisaną w Twoim imieniu! I wracając do pytania... czy nowa opcja jest potrzebna? Na lepsze czasy czeka przecież mnóstwo innych funkcjonalności związanych bardziej z komunikacją. Pobierz GG 11: Windows | Mac OS X  - Muzyka w GG. Czy tego potrzebuje komunikator?
Kategorie: GG na PC, Inne Usługi, WebGG
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz