Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

MyTribe – nowy polski komunikator

MyTribe Beta 1Grupa Onet S.A. udostępniła w dniu dzisiejszym pierwszą wersję beta nowego multikomunikatora o nazwie MyTribe.

Twórcy chwalą swą aplikację hasłem: Jeden login – cała sieć Twoich wszystkich znajomych.

MyTribe to pierwszy w Polsce multikomunikator społecznościowy. Pozwalający rozmawiać poprzez sieci: XMPP/Jabber, Gadu-Gadu, ICQ, AIM, Yahoo. Oferuje także dostęp do portali społecznościowych takich jak: facebook, nasza-klasa, grono.net, twitter i innych. Oprogramowanie pozwala również na dostęp do blogów i kanałów RSS.

Jak na razie udostępniono jedynie wersję dla Windows, jednak już wkrótce program będzie dostępny także dla użytkowników Linuksa i Mac OS.

Źródło: legalne.info

Nowy komunikator jest oparty podobnie jak GG o bliblioteki QT. Dostępne są dwie wersje jezykowe: polska i angielska.

Pobierz

Aktualizacja 6 luty 2010: Wydano poprawkową wersję MT a w niej:

 1. Poprawiono wyłączanie aplikacji
 2. Poprawiono pobieranie informacji z LinkedIn
 3. Poprawiono pobieranie informacji z Nasza Klasa
 4. Poprawiono pobieranie informacji z Facebook 
 5. Poprawiono pobieranie informacji z Twitter
 6. Poprawiono zamykanie okna edycji i dodawania kontaktu
 7. Poprawiono obsługę kont użytkowników Windows z polskimi znakami w nazwie
 8. Poprawione postowanie statusu na portal ludzie.onet.pl
 9. Poprawione prezentowanie opisu kontaktu (2 linie)
 10. Poprawiono obsługę języka w systemie podpowiedzi
 11. Poprawiono ścieżkę dostępu ikony skrótu w przypadku niestandardowego miejsca instalacji
 12. Poprawiono listę kontaktów (ponowny import z serwera)
 13. Poprawiono sortowanie powiadomień z portalu społecznościowego GoldenLine.pl
 14. Poprawiono tłumaczenia w aplikacji
 15. Poprawiono przewijanie okna rozmowy
 16. Poprawiono odświeżanie w przeglądarce
 17. Uzupełniono informacje licencyjne
 18. Optymalizacja pod kątem szybkości działania aplikacji (tutaj mamy jeszcze sporo roboty)
Grupa Onet S.A. udostępniła w dniu dzisiejszym pierwszą wersję beta nowego multikomunikatora o nazwie MyTribe.Twórcy chwalą swą aplikację hasłem: Jeden login – cała sieć Twoich wszystkich znajomych.MyTribe to pierwszy w Polsce multikomunikator społecznościowy. Pozwalający rozmawiać poprzez sieci: XMPP/Jabber, Gadu-Gadu, ICQ, AIM, Yahoo. Oferuje także dostęp do portali społecznościowych takich jak: facebook, nasza-klasa, grono.net, twitter i innych. Oprogramowanie pozwala również na dostęp do blogów i kanałów RSS. Jak na razie udostępniono jedynie wersję dla Windows, jednak już wkrótce program będzie dostępny także dla użytkowników Linuksa i Mac OS. Źródło: legalne.info Nowy komunikator jest oparty podobnie jak GG o bliblioteki QT. Dostępne są dwie wersje jezykowe: polska i angielska. Pobierz Aktualizacja 6 luty 2010: Wydano poprawkową wersję MT a w niej: Poprawiono wyłączanie aplikacji Poprawiono pobieranie informacji z LinkedIn Poprawiono pobieranie informacji z Nasza Klasa Poprawiono pobieranie informacji z Facebook  Poprawiono pobieranie informacji z Twitter Poprawiono zamykanie okna edycji i dodawania kontaktu Poprawiono obsługę kont użytkowników Windows z polskimi znakami w nazwie Poprawione postowanie statusu na portal ludzie.onet.pl Poprawione prezentowanie opisu kontaktu (2 linie) Poprawiono obsługę języka w systemie podpowiedzi Poprawiono ścieżkę dostępu ikony skrótu w przypadku niestandardowego miejsca instalacji Poprawiono listę kontaktów (ponowny import z serwera) Poprawiono sortowanie powiadomień z portalu społecznościowego GoldenLine.pl Poprawiono tłumaczenia w aplikacji Poprawiono przewijanie okna rozmowy Poprawiono odświeżanie w przeglądarce Uzupełniono informacje licencyjne Optymalizacja pod kątem szybkości działania aplikacji (tutaj mamy jeszcze sporo roboty)  - MyTribe – nowy polski komunikator
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „MyTribe – nowy polski komunikator
 1. właśnie jestem po testach i jest jeszcze sporo do dopracowania 😉 napewno do usunięcia jest to że program pożera 58mb pamięci uruchamia z 4 procesy i pożera 60% procka

Dodaj komentarz