Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nadchodzi NKTalk na PC-Windows

Wkrótce można się spodziewać wersji instalacyjnej komunikatora NKtalk, zintegrowanej z Naszą Klasą. Nawiązując do pytania jednego z Czytelników Gazeta.pl – w najbliższym czasie nie należy spodziewać się możliwości połączenia komunikatora serwisu z tymi których sami codziennie używany, typu Gadu-Gadu czy Tlen. NKtalk powstawał jednak z myślą o takiej możliwości.

Źródło: Gazeta.pl

Wkrótce można się spodziewać wersji instalacyjnej komunikatora NKtalk, zintegrowanej z Naszą Klasą. Nawiązując do pytania jednego z Czytelników Gazeta.pl - w najbliższym czasie nie należy spodziewać się możliwości połączenia komunikatora serwisu z tymi których sami codziennie używany, typu Gadu-Gadu czy Tlen. NKtalk powstawał jednak z myślą o takiej możliwości. Źródło: Gazeta.pl  - Nadchodzi NKTalk na PC-Windows
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz