Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Niekorzystne zmiany w promocjach

Od 6. kwietnia w GaduAIR obowiązują zmienione regulaminy promocji. Ograniczono liczbę minut w ofercie Wszechdostępni w GaduAIR, zmniejszono pakiet transferu danych w promocji Internet za free, a także odwołano dwie promocje dla nowych użytkowników.

W ramach promocji Wszechdostępni w GaduAIR ograniczono liczbę minut na rozmowy w sieci i na komunikator Gadu-Gadu do 1000 minut.

Zmniejszono także liczbę promocyjnych megabajtów przy doładowaniu konta on-line za 20 zł – z 50 MB do 20 MB – w ramach oferty Internet za free.

Odwołano promocje: Bonus za polecanie oraz Bonus dla poleconych dla nowych użytkowników GaduAIR.

Zmiany podyktowane są koniecznością takiej optymalizacji oferty, aby nadal odpowiadała ona potrzebom większości naszych Klientów, a jednocześnie uniemożliwiała pojawianie się nadużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najbardziej atrakcyjne stawki i promocje wszędzie tam, gdzie jest to możliwe w ramach rozsądnego rachunku ekonomicznego. – czytamy na oficjalnym blogu GaduAIR.

Źródło: Telepolis.pl

Od 6. kwietnia w GaduAIR obowiązują zmienione regulaminy promocji. Ograniczono liczbę minut w ofercie Wszechdostępni w GaduAIR, zmniejszono pakiet transferu danych w promocji Internet za free, a także odwołano dwie promocje dla nowych użytkowników.W ramach promocji Wszechdostępni w GaduAIR ograniczono liczbę minut na rozmowy w sieci i na komunikator Gadu-Gadu do 1000 minut.Zmniejszono także liczbę promocyjnych megabajtów przy doładowaniu konta on-line za 20 zł - z 50 MB do 20 MB - w ramach oferty Internet za free.Odwołano promocje: Bonus za polecanie oraz Bonus dla poleconych dla nowych użytkowników GaduAIR. Zmiany podyktowane są koniecznością takiej optymalizacji oferty, aby nadal odpowiadała ona potrzebom większości naszych Klientów, a jednocześnie uniemożliwiała pojawianie się nadużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najbardziej atrakcyjne stawki i promocje wszędzie tam, gdzie jest to możliwe w ramach rozsądnego rachunku ekonomicznego. - czytamy na oficjalnym blogu GaduAIR. Źródło: Telepolis.pl  - Niekorzystne zmiany w promocjach
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz