Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

NKTalk uruchomiony dla wszystkich

W dniu dzisiejszym NaszaKlasa uruchomiła oficjalnie swój długo zapowiadany  komunikator – NKTalk.

Pierwsi testerzy dostęp do komunikatora uzyskali już 9 listopada. Redakcja GG8-Plus.pl również miała możliwość zapoznania się z usługą. Szczegóły możecie przeczytać w teście przeprowadzonym przez Qrixa.

Od dzisiaj NKTalk jest otwarty i dostępny dla wszystkich użytkowników. Na stronie http://nasza-klasa.pl/nktalk zamieszczono podstawowe informacje na temat usługi jak i film prezentujący komunikator w akcji.

NaszaKlasa nauczona doświadczeniami z śledzikiem tym razem udostępniła użytkownikom możliwość wyłączenia dodatku. Niestety aplikacja póki co jest zamknięta na zewnętrzne serwery XMPP.

Źródło: Legalne.info
W dniu dzisiejszym NaszaKlasa uruchomiła oficjalnie swój długo zapowiadany  komunikator - NKTalk.Pierwsi testerzy dostęp do komunikatora uzyskali już 9 listopada. Redakcja GG8-Plus.pl również miała możliwość zapoznania się z usługą. Szczegóły możecie przeczytać w teście przeprowadzonym przez Qrixa.Od dzisiaj NKTalk jest otwarty i dostępny dla wszystkich użytkowników. Na stronie http://nasza-klasa.pl/nktalk zamieszczono podstawowe informacje na temat usługi jak i film prezentujący komunikator w akcji. NaszaKlasa nauczona doświadczeniami z śledzikiem tym razem udostępniła użytkownikom możliwość wyłączenia dodatku. Niestety aplikacja póki co jest zamknięta na zewnętrzne serwery XMPP. Źródło: Legalne.info  - NKTalk uruchomiony dla wszystkich
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „NKTalk uruchomiony dla wszystkich
  1. Dziwne że nic na blogu nk.pl nie jest oficjalnie napisane !

Dodaj komentarz