Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

NKTalk – zaproś znajomych

Nasza klasa poinformowała o otwarciu swojego nowego komunikatora NKTalk. Pierwsi testerzy dostęp do komunikatora uzyskali już 9 listopada. Nasza redakcja również miała możliwość zapoznania się z usługą. Szczegóły możecie przeczytać w teście przeprowadzonym przez Qrix’a.

Od dzisiaj NKTalk jest otwarty i dostępny dla wszystkich. Osoby, które testowały komunikator, mają do dyspozycji po 10 zaproszeń, które mogą wykorzystać wśród znajomych.

Źródło: legalne.info

Dodam od siebie, że mam kilka zaproszeń, po co mają się marnować? Użytkownicy naszego serwisu mogą się do mnie zgłosić (poprzez QTalk albo poprzez wiadomość prywatną, GG ignoruję) z prośbą o zaproszenie i linkiem do profilu. Od razu mówię – osoby świeżo zarejestrowane muszą mieć potwierdzonego maila w naszym serwisie. Wiarygodnego maila 🙂

Nasza klasa poinformowała o otwarciu swojego nowego komunikatora NKTalk. Pierwsi testerzy dostęp do komunikatora uzyskali już 9 listopada. Nasza redakcja również miała możliwość zapoznania się z usługą. Szczegóły możecie przeczytać w teście przeprowadzonym przez Qrix'a. Od dzisiaj NKTalk jest otwarty i dostępny dla wszystkich. Osoby, które testowały komunikator, mają do dyspozycji po 10 zaproszeń, które mogą wykorzystać wśród znajomych. Źródło: legalne.info Dodam od siebie, że mam kilka zaproszeń, po co mają się marnować? Użytkownicy naszego serwisu mogą się do mnie zgłosić (poprzez QTalk albo poprzez wiadomość prywatną, GG ignoruję) z prośbą o zaproszenie i linkiem do profilu. Od razu mówię - osoby świeżo zarejestrowane muszą mieć potwierdzonego maila w naszym serwisie. Wiarygodnego maila :)  - NKTalk – zaproś znajomych
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „NKTalk – zaproś znajomych
  1. Jak już testuję,dzięki tobie , Qrix 🙂

Dodaj komentarz