Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nowe GG z zamiennikiem dla klienta poczty

Jeśli zaglądasz regularnie na nasz portal to wiesz, że dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem działania usługi Poczty GG. GG Network w tym celu przygotowało pewne zastępstwo dla dotychczasowego klienta poczty w aplikacji GG 11.

Aktualizacja GG do wersji 11.3.41 wnosi jedną drobną zmianę. Zniknęła obsługa poczty GG. Oczywiście pojawiło się zastępstwo. Jest nim aplikacja pozwalająca na otrzymywanie powiadomień z serwerów pocztowych. Tym samym możemy skonfigurować aplikację do współpracy z dowolnym serwerem poczty, np. GMail. Jedynym warunkiem jest obsługa przez ten serwer protokołu IMAP. Po otrzymaniu nowej wiadomości, GG wyświetla powiadomienie, którego kliknięcie otworzy wskazaną przez użytkownika stronę WWW w domyślnej przeglądarce (oczywiście zalecane jest, aby ową stroną była strona danego webmaila).

Aby użytkownik nie musiał martwić się konfiguracją, część najpopularniejszych skrzynek pocztowych posiada wstępną konfigurację. Użytkownik może skonfigurować wiele skrzynek pocztowych.


GG 11.3.41 możecie pobrać pod tymi linkami dla systemów Windows i Mac OS X.

Jeśli zaglądasz regularnie na nasz portal to wiesz, że dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem działania usługi Poczty GG. GG Network w tym celu przygotowało pewne zastępstwo dla dotychczasowego klienta poczty w aplikacji GG 11. Aktualizacja GG do wersji 11.3.41 wnosi jedną drobną zmianę. Zniknęła obsługa poczty GG. Oczywiście pojawiło się zastępstwo. Jest nim aplikacja pozwalająca na otrzymywanie powiadomień z serwerów pocztowych. Tym samym możemy skonfigurować aplikację do współpracy z dowolnym serwerem poczty, np. GMail. Jedynym warunkiem jest obsługa przez ten serwer protokołu IMAP. Po otrzymaniu nowej wiadomości, GG wyświetla powiadomienie, którego kliknięcie otworzy wskazaną przez użytkownika stronę WWW w domyślnej przeglądarce (oczywiście zalecane jest, aby ową stroną była strona danego webmaila). Aby użytkownik nie musiał martwić się konfiguracją, część najpopularniejszych skrzynek pocztowych posiada wstępną konfigurację. Użytkownik może skonfigurować wiele skrzynek pocztowych. GG 11.3.41 możecie pobrać pod tymi linkami dla systemów Windows i Mac OS X.  - Nowe GG z zamiennikiem dla klienta poczty
Kategorie: GG na PC
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz