Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nowe gry, usunięcie wersji stabilnej

W nowej odsłonie GG kilka zauważalnych zmian. Do klienta powróciła obsługa botów graficznych. Z samymi botami nie mają one wiele wspólnego – jest to nic innego jak strona internetowa wyświetlana w oknie rozmowy GG. Jeśli pamiętacie słynną Karolinę dodawaną do list kontaktów w czasach „dziesiątki”, to z pewnością wiecie o co chodzi. Jeśli nie – spójrzcie sami:

Ze znajomymi możemy również pograć w nowe gry: Szachy i Tysiąc. Nie wiemy do tej pory co gry mają do komunikacji, ale wiemy, że nowe tytuły pojawiły się w większości klientów GG, w tym w mobilnych wydaniach.

Pozostałe zmiany to:

  • optymalizacja procesu otwierania okna rozmowy,
  • wyciszanie gry przy zamykaniu okna rozmowy / zakładki,
  • podświetlanie nowo zainstalowanej aplikacji,
  • poprawki obsługi polskich liter w linkach gg://,
  • ograniczenie wywołania linków gg:// do 1 na sekundę,
  • zmiana kolejności statusów,
  • zmiana nazwy statusu PoGGadaj ze mną na Pogadam
  • poprawki w API aplikacji
  • mail: poprawka wyświetlania nazwy nadawcy,
  • poprawki działania aplikacji synchronizującej lokalny folder GG dysku

Pobierz: Windows | Mac OS X

Warty odnotowania jest również fakt, że GG Network postanowiło usunąć możliwość pobierania wersji stabilnej popularnego komunikatora. Od dziś możliwe jest tylko pobieranie wersji beta aplikacji. Osobiście uważam to za mało profesjonalne podejście – zastępowanie produktu finalnego produktem, który jest w fazie określanej jako potencjalnie niestabilną jest błędne. Przypomnijmy tylko, że podobną sytuację mieliśmy w momencie zastąpienia stabilnego GG 8 niestabilnym Gadu-Gadu 10.

W nowej odsłonie GG kilka zauważalnych zmian. Do klienta powróciła obsługa botów graficznych. Z samymi botami nie mają one wiele wspólnego - jest to nic innego jak strona internetowa wyświetlana w oknie rozmowy GG. Jeśli pamiętacie słynną Karolinę dodawaną do list kontaktów w czasach "dziesiątki", to z pewnością wiecie o co chodzi. Jeśli nie - spójrzcie sami: Ze znajomymi możemy również pograć w nowe gry: Szachy i Tysiąc. Nie wiemy do tej pory co gry mają do komunikacji, ale wiemy, że nowe tytuły pojawiły się w większości klientów GG, w tym w mobilnych wydaniach. Pozostałe zmiany to: optymalizacja procesu otwierania okna rozmowy, wyciszanie gry przy zamykaniu okna rozmowy / zakładki, podświetlanie nowo zainstalowanej aplikacji, poprawki obsługi polskich liter w linkach gg://, ograniczenie wywołania linków gg:// do 1 na sekundę, zmiana kolejności statusów, zmiana nazwy statusu PoGGadaj ze mną na Pogadam poprawki w API aplikacji mail: poprawka wyświetlania nazwy nadawcy, poprawki działania aplikacji synchronizującej lokalny folder GG dysku Pobierz: Windows | Mac OS X Warty odnotowania jest również fakt, że GG Network postanowiło usunąć możliwość pobierania wersji stabilnej popularnego komunikatora. Od dziś możliwe jest tylko pobieranie wersji beta aplikacji. Osobiście uważam to za mało profesjonalne podejście - zastępowanie produktu finalnego produktem, który jest w fazie określanej jako potencjalnie niestabilną jest błędne. Przypomnijmy tylko, że podobną sytuację mieliśmy w momencie zastąpienia stabilnego GG 8 niestabilnym Gadu-Gadu 10.  - Nowe gry, usunięcie wersji stabilnej
Kategorie: Klient
Tagi: , , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz