Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nowe Mobilne GG na iPhone’a i Androida nadchodzi

Firma GG Network ogłosiła też, że od dziś można korzystać z aplikacji Mobilnego Gadu-Gadu i GG.pl dedykowanych specjalnie na iPhone’a. Użytkownik pobierając aplikację dostaje dostęp do świata Gadu-Gadu w komórce i może rozmawiać za pomocą komunikatora mobilnego, zintegrowanego z serwisem GG.pl.

Wygląd aplikacji mobilnej jest niemalże identyczny z wyglądem znanej milionom użytkowników desktopowej wersji komunikatora, przez co korzystanie z Mobilnej wersji Gadu-Gadu jest intuicyjne. Zalogowanie się do Mobilnego Gadu-Gadu na iPhone powoduje autologowanie do wszystkich serwisów GG Network, w których użytkownik posiada aktywne konta. GG Network zapowiada także udostępnienie podobnych aplikacji dla systemu Android. Jednocześnie dzisiaj udostępniono wersję dla platformy Java.

Pobierz MGG Java 4.7.0

 

Mobilne GG na iPhone

Źródło: Dziennik Internautów, własne

Aktualizacja 19:19:
Aktualnie nowa aplikacja na iPhone nie jest jeszcze dostępna w AppStore (wbrew temu co twierdzi oficjalny komunikat prasowy GG Network). Przypominamy jednocześnie o możliwości testowania tej aplikacji w wersji beta.

Komunikator na iPhone będzie darmowy – w zamian będzie wyświetlał reklamy.  Jak widać na załączonych screenach, program będzie zawierał sporo „dodatków”, za które krytykowane jest Gadu-Gadu 10 (m.in. integrację z GG.pl, prezenty, opisy graficzne i wiele innych). Jak widać: GG Network nie wiele się nauczyło po fali krytyki pod adresem ostatniej wersji komunikatora na Windows i chce uszczęśliwić użytkowników mobilnych systemów operacyjnych na siłę. Wśród screenów znajdują się również wersję na Android i Symbian.

Nowe Mobilne GG

Firma GG Network ogłosiła też, że od dziś można korzystać z aplikacji Mobilnego Gadu-Gadu i GG.pl dedykowanych specjalnie na iPhone’a. Użytkownik pobierając aplikację dostaje dostęp do świata Gadu-Gadu w komórce i może rozmawiać za pomocą komunikatora mobilnego, zintegrowanego z serwisem GG.pl. Wygląd aplikacji mobilnej jest niemalże identyczny z wyglądem znanej milionom użytkowników desktopowej wersji komunikatora, przez co korzystanie z Mobilnej wersji Gadu-Gadu jest intuicyjne. Zalogowanie się do Mobilnego Gadu-Gadu na iPhone powoduje autologowanie do wszystkich serwisów GG Network, w których użytkownik posiada aktywne konta. GG Network zapowiada także udostępnienie podobnych aplikacji dla systemu Android. Jednocześnie dzisiaj udostępniono wersję dla platformy Java. Pobierz MGG Java 4.7.0   Źródło: Dziennik Internautów, własne Aktualizacja 19:19:Aktualnie nowa aplikacja na iPhone nie jest jeszcze dostępna w AppStore (wbrew temu co twierdzi oficjalny komunikat prasowy GG Network). Przypominamy jednocześnie o możliwości testowania tej aplikacji w wersji beta. Komunikator na iPhone będzie darmowy - w zamian będzie wyświetlał reklamy.  Jak widać na załączonych screenach, program będzie zawierał sporo "dodatków", za które krytykowane jest Gadu-Gadu 10 (m.in. integrację z GG.pl, prezenty, opisy graficzne i wiele innych). Jak widać: GG Network nie wiele się nauczyło po fali krytyki pod adresem ostatniej wersji komunikatora na Windows i chce uszczęśliwić użytkowników mobilnych systemów operacyjnych na siłę. Wśród screenów znajdują się również wersję na Android i Symbian.  - Nowe Mobilne GG na iPhone’a i Androida nadchodzi
Kategorie: GG na komórki
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Nowe Mobilne GG na iPhone’a i Androida nadchodzi
  1. Spod tego reklamowego syfu z trudem widać jakieś kontakty …

  2. To czekam na wersja Androidową, ważne że w końcu za free będzie GG

  3. madhunt3r, ale wersja na Androida nie będzie za free, przynajmniej nie ma takich doniesień. Wydaje mi się, że wersja na iPhone jest obdarzona reklamami, bo Apple sobie tak życzy (nie można pobierać opłat za aplikację poza sklepem Apple'a jak to do tej pory było)

  4. To by było nie fair, w stosunku do Androidowców, zobaczymy, bo jak na razie nie było żadnych doniesień jak wspomniałeś, więc nie można powiedziec, że nie będzie.

  5. jak widać po screenie, wersja dla Androida posiada możliwość odbioru opisów graficznych/prezentów… niestety – pytanie co się stanie, gdy będziemy tylko w zasięgu GPRS? Trochę lipa by była, gdybym miał pobierać te opisy, a jeden waży kilka kilobajtów, a nie wszyscy mają pakiety na net… poczekamy – zobaczymy – póki co zrobiłem sobie kopię aktualnej wersji z marketu.

  6. Nie można wyrzucić kontaktów, nie ma archiwum, porażka, jedna wielka porażka…

Dodaj komentarz