Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nowe Open.FM na iOS i Androida

Open.FM dla iPad/iPhoneOd kilku dni w App Store dostępna jest nowa wersja Open.FM, bezpłatnej aplikacji, pozwalającej na słuchanie popularnego radia w urządzeniach iPhone i iPad.

Korzystając z Open.FM przez iPhone ma się dostęp do prawie 80 różnych stacji z blisko dwoma tysiącami godzin muzyki na dobę. Aplikacja Open.FM 1.2 została rozbudowana o wiele nowych funkcji.

Do najważniejszych nowości należą:

  • stacje muzyczne zostały pogrupowane według gatunków muzycznych (kategorii),
  • dodano możliwość zdefiniowania ulubionych stacji,
  • umożliwiono jednoczesne odtwarzanie wybranej stacji i sprawdzanie aktualnie granych w innych stacjach utworów.

Open.FM 1.2 nie wymaga szerokiego łącza internetowego, ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania zużywa jedynie ok. 10 MB danych (ok. 2,4 kbps). Obecnie firma GG Network rozpoczęła już także prace nad aplikacją Open.FM na Androida.


Od kilku dni w App Store dostępna jest nowa wersja Open.FM, bezpłatnej aplikacji, pozwalającej na słuchanie popularnego radia w urządzeniach iPhone i iPad. Korzystając z Open.FM przez iPhone ma się dostęp do prawie 80 różnych stacji z blisko dwoma tysiącami godzin muzyki na dobę. Aplikacja Open.FM 1.2 została rozbudowana o wiele nowych funkcji. Do najważniejszych nowości należą: stacje muzyczne zostały pogrupowane według gatunków muzycznych (kategorii), dodano możliwość zdefiniowania ulubionych stacji, umożliwiono jednoczesne odtwarzanie wybranej stacji i sprawdzanie aktualnie granych w innych stacjach utworów. Open.FM 1.2 nie wymaga szerokiego łącza internetowego, ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania zużywa jedynie ok. 10 MB danych (ok. 2,4 kbps). Obecnie firma GG Network rozpoczęła już także prace nad aplikacją Open.FM na Androida.  - Nowe Open.FM na iOS i Androida
Kategorie: Open.FM
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz