Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nowe wersje MGG dla Ery i Heyah

Klienci sieci Era i Heyah mogą już używać kolejnej wersji Mobilnego Gadu-Gadu, wzbogaconej m.in. o korzystanie z kilku numerów GG w aplikacji.

Dotychczasowi użytkownicy aplikacji mogą pobrać jej nową wersję, wysyłając SMS-a o treści „GG” na numer 8008. Na ten sam numer mogą wysłać SMS-a klienci, którzy chcą aktywować usługę GG na swoim telefonie – odpowiednio o treści „GG” lub „HGG” dla EraGG lub HeyahGG.

Aplikacja została wzbogacona m.in. o rejestrację i personalizację nowego konta podczas pierwszego logowania z poziomu telefonu oraz korzystanie z kilku profili. W wybranych modelach pojawiła się obsługa Bluetooth.

Nowością jest też obsługa archiwum wiadomości, importowanie pełnej listy kontaktów z opisami, pełnoekranowy tryb pracy w nowym graficznym interfejsie użytkownika oraz przesyłanie długich wiadomości powyżej 160 znaków. Aplikacja została dostosowana do pracy za pomocą klawiatury QWERTY, joysticka oraz ekranów dotykowych.

Warunki korzystania z usługi nie ulegają zmianie. Subskrypcja 7-dniowa kosztuje 1,5 złotego, a 30-dniowa 5 złotych.

Źródło: di.com.pl

Klienci sieci Era i Heyah mogą już używać kolejnej wersji Mobilnego Gadu-Gadu, wzbogaconej m.in. o korzystanie z kilku numerów GG w aplikacji. Dotychczasowi użytkownicy aplikacji mogą pobrać jej nową wersję, wysyłając SMS-a o treści "GG" na numer 8008. Na ten sam numer mogą wysłać SMS-a klienci, którzy chcą aktywować usługę GG na swoim telefonie - odpowiednio o treści "GG" lub "HGG" dla EraGG lub HeyahGG. Aplikacja została wzbogacona m.in. o rejestrację i personalizację nowego konta podczas pierwszego logowania z poziomu telefonu oraz korzystanie z kilku profili. W wybranych modelach pojawiła się obsługa Bluetooth. Nowością jest też obsługa archiwum wiadomości, importowanie pełnej listy kontaktów z opisami, pełnoekranowy tryb pracy w nowym graficznym interfejsie użytkownika oraz przesyłanie długich wiadomości powyżej 160 znaków. Aplikacja została dostosowana do pracy za pomocą klawiatury QWERTY, joysticka oraz ekranów dotykowych. Warunki korzystania z usługi nie ulegają zmianie. Subskrypcja 7-dniowa kosztuje 1,5 złotego, a 30-dniowa 5 złotych. Źródło: di.com.pl  - Nowe wersje MGG dla Ery i Heyah
Kategorie: GG na komórki
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Nowe wersje MGG dla Ery i Heyah
  1. [quote]W wybranych modelach pojawiła się obsługa Bluetooth. [/quote] tzn? jak to ma działać?

  2. pewnie wysył plików przez Bluetooth zintegrowany z GG.

Dodaj komentarz