Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Nowy „mistrzowski status” w Gadu-Gadu?

Już w najbliższy czwartek 24 marca Gadu-Gadu wprowadzi nowy, „mistrzowski” status dostępności w komunikatorze – podaje GG Network. Czy będzie to status mobilny? Screen sugeruje, że pojawi się on w komunikatorze Gadu-Gadu 10, więc na to się raczej nie zapowiada. My obstawiamy, że będzie to status dziękujący Adamowi Małyszowi w związku z zakończeniem jego kariery 26 marca 2011 roku.

To jednak kłóci się z odpowiedzią Gadu-Gadu zamieszczoną na Facebook’u:

Zapewniamy, że to będzie bardzo pomocny status, którego nie oferuje konkurencja 🙂 wierzymy, że będzie wśród was bardzo popularny! co do nowej wersji GG, to wszystko przed nami i wami 😉

A Wy jak uważacie?

Już w najbliższy czwartek 24 marca Gadu-Gadu wprowadzi nowy, "mistrzowski" status dostępności w komunikatorze - podaje GG Network. Czy będzie to status mobilny? Screen sugeruje, że pojawi się on w komunikatorze Gadu-Gadu 10, więc na to się raczej nie zapowiada. My obstawiamy, że będzie to status dziękujący Adamowi Małyszowi w związku z zakończeniem jego kariery 26 marca 2011 roku. To jednak kłóci się z odpowiedzią Gadu-Gadu zamieszczoną na Facebook'u: Zapewniamy, że to będzie bardzo pomocny status, którego nie oferuje konkurencja :-) wierzymy, że będzie wśród was bardzo popularny! co do nowej wersji GG, to wszystko przed nami i wami ;) A Wy jak uważacie?  - Nowy „mistrzowski status” w Gadu-Gadu?
Kategorie: Sieć
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Nowy „mistrzowski status” w Gadu-Gadu?
  1. hahaha!!! nie zamiast daj dupy to umyj dupe!!! <lol2>=D:P:P:PB-);)

  2. status "jestem po*****olona" bardziej by ci się przydał

  3. Daj dupy haha ale jestem glupia

  4. siemanko wariaci dacie dupy hahahahhahahaha=D

  5. "Chcę jeszcze więcej reklam w GG!"

  6. Ciekawe czy będzie fajny 😀
    Mam nadzieję, że tak =D

  7. Opis będzie brzmiał "Adam – dzięki" i słoneczko z wąsikiem. Nic specjalnego.

  8. hmm .. moze '' masturbuje sie kto chce pomuc '' hahahahahah =D nie no zart moze najlepiej '' gadam przez fona nieprzeszkadzac '' 🙂

Dodaj komentarz