Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Numer 20 sprzedany za 50100 zł

Rekordowa kwota – 50 tys. 100 zł – padła podczas specjalnej aukcji numeru GG:20 w ramach XX. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To najwyższa suma, jaką zaproponowano podczas dotychczasowych aukcji numerów sieci GG.

fot. Agata Makomaska

Zwycięzcą tegorocznej licytacji został pan Aleksander Chomicz z Wrocławia, który po mistrzowsku i z zaskoczenia w ostatnich 4 sekundach pojawił się wśród licytujących i podbił cenę na 50 tys. 100 zł. O 100 zł przebił konkurencyjną ofertę, stając się użytkownikiem niskiego, prostego numeru GG:20.

Cieszę się i z tak niskiego numeru GG, jak i z tego, że dzięki wygranej aukcji mogę pomóc potrzebującym – powiedział Aleksander Chomicz.

Nr GG:20 jest jeszcze używany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale już wkrótce trafi do nowego użytkownika, a Orkiestra otrzyma kolejny, nr GG:21, który zostanie wystawiony na aukcję na XXI. Finale.

Źródło: biuro prasowe GG Network, fot. Agata Makomaska

Rekordowa kwota – 50 tys. 100 zł – padła podczas specjalnej aukcji numeru GG:20 w ramach XX. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To najwyższa suma, jaką zaproponowano podczas dotychczasowych aukcji numerów sieci GG. Zwycięzcą tegorocznej licytacji został pan Aleksander Chomicz z Wrocławia, który po mistrzowsku i z zaskoczenia w ostatnich 4 sekundach pojawił się wśród licytujących i podbił cenę na 50 tys. 100 zł. O 100 zł przebił konkurencyjną ofertę, stając się użytkownikiem niskiego, prostego numeru GG:20. - Cieszę się i z tak niskiego numeru GG, jak i z tego, że dzięki wygranej aukcji mogę pomóc potrzebującym – powiedział Aleksander Chomicz. Nr GG:20 jest jeszcze używany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale już wkrótce trafi do nowego użytkownika, a Orkiestra otrzyma kolejny, nr GG:21, który zostanie wystawiony na aukcję na XXI. Finale. Źródło: biuro prasowe GG Network, fot. Agata Makomaska  - Numer 20 sprzedany za 50100 zł
Kategorie: Sieć
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz