Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Numer GG 20 trafił w ręce WOŚP

Nową, stronę informacyjną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można już oglądać w oknie rozmowy z numerem GG:20 (tylko w Gadu-Gadu 10). Pod numerem GG:20 można zaGGadać do Jurka Owsiaka, który w zależności od pytania, przyjmie odpowiednią minę i udzieli informacji. Najłatwiej samemu spróbować, dodając nr GG:20 do swojej listy kontaktów w komunikatorze GG i rozpocząć rozmowę np. od słowa „sie ma!”.

„Internet to dziś podstawowa forma kontaktu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wykorzystujemy go jak tylko możemy do przyjęcia wiadomości czy do przekazania informacji. Zawsze szukamy nowinek technicznych, które ułatwią nam obsługę setek tysięcy osób z całej Polski, które odzywają się do nas w różnych sprawach. Interaktywny numer GG jest takim ułatwieniem, a jeśli jeszcze ma później szansę w licytacji przynieść rzeczowe wsparcie dla charytatywnej misji Orkiestry, to trudno wyobrazić sobie lepszy model współpracy” – stwierdził Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP.

W dniu najbliższego, jubileuszowego XX. Finału, 8 stycznia 2012 r., nr GG:20 będzie pełnił rolę jednego z głównych sposobów komunikacji ze Sztabem Orkiestry.

GG to łatwy, bezpłatny sposób na bycie on-line i kontaktowanie się ze światem. Cieszymy się, że od lat zdaje egzamin również przy tak spektakularnych akcjach jak finały Orkiestry Jurka Owsiaka” – powiedział Tomasz Jażdżyński, Prezes Zarządu GG Network.

Od siedmiu lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kontaktuje się z wolontariuszami przez specjalny nr Gadu-Gadu. GG Network co roku przekazuje Fundacji Jurka Owsiaka niskie, specjalne numery GG spójne z kolejnymi Finałami – dotychczas wylicytowano na świątecznych aukcjach numery GG: 14, 15, 16, 17, 18 i 19. Zysk z aukcji trafia na cele Finałów WOŚP. Co roku jest to rekordowa kwota. Przykładowo, w 2011 roku wylicytowano nr GG:19 za kwotę ponad 35 tysięcy złotych.

Podczas XX Finału Wielka Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Źródło: mediafm.net

Nową, stronę informacyjną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można już oglądać w oknie rozmowy z numerem GG:20 (tylko w Gadu-Gadu 10). Pod numerem GG:20 można zaGGadać do Jurka Owsiaka, który w zależności od pytania, przyjmie odpowiednią minę i udzieli informacji. Najłatwiej samemu spróbować, dodając nr GG:20 do swojej listy kontaktów w komunikatorze GG i rozpocząć rozmowę np. od słowa "sie ma!". "Internet to dziś podstawowa forma kontaktu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wykorzystujemy go jak tylko możemy do przyjęcia wiadomości czy do przekazania informacji. Zawsze szukamy nowinek technicznych, które ułatwią nam obsługę setek tysięcy osób z całej Polski, które odzywają się do nas w różnych sprawach. Interaktywny numer GG jest takim ułatwieniem, a jeśli jeszcze ma później szansę w licytacji przynieść rzeczowe wsparcie dla charytatywnej misji Orkiestry, to trudno wyobrazić sobie lepszy model współpracy" – stwierdził Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP. W dniu najbliższego, jubileuszowego XX. Finału, 8 stycznia 2012 r., nr GG:20 będzie pełnił rolę jednego z głównych sposobów komunikacji ze Sztabem Orkiestry. "GG to łatwy, bezpłatny sposób na bycie on-line i kontaktowanie się ze światem. Cieszymy się, że od lat zdaje egzamin również przy tak spektakularnych akcjach jak finały Orkiestry Jurka Owsiaka" – powiedział Tomasz Jażdżyński, Prezes Zarządu GG Network. Od siedmiu lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kontaktuje się z wolontariuszami przez specjalny nr Gadu-Gadu. GG Network co roku przekazuje Fundacji Jurka Owsiaka niskie, specjalne numery GG spójne z kolejnymi Finałami – dotychczas wylicytowano na świątecznych aukcjach numery GG: 14, 15, 16, 17, 18 i 19. Zysk z aukcji trafia na cele Finałów WOŚP. Co roku jest to rekordowa kwota. Przykładowo, w 2011 roku wylicytowano nr GG:19 za kwotę ponad 35 tysięcy złotych. Podczas XX Finału Wielka Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Źródło: mediafm.net  - Numer GG 20 trafił w ręce WOŚP
Kategorie: Sieć
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Numer GG 20 trafił w ręce WOŚP
  1. chciał¶ bym mieć taki prosty numer gg 🙂

Dodaj komentarz