Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

O nas

GaduNews.pl – serwis o popularnym polskim komunikatorze GG tworzonym przez GG Network, a także o alternatywnych aplikacjach klienckich i usługach związanych z pierwszym polskim komunikatorem. Zaczęliśmy działalność na kilka dni przed premierą pierwszej finalnej wersji Gadu-Gadu 8, a było to 15 stycznia 2009 roku. Od tego czasu dostarczamy użytkownikom nie tylko informacje, ale również aplikacje (GGMod+, GG BK4ever), tworzymy usługi oparte o API Gadu-Gadu (PoGGawędka, GaduNotes), udostępniamy archiwalne wersje programów oraz rejestrujemy wszystko to, co związane jest z GG. Czujemy, że jest to nasza misja. W ramach misji prowadzimy również Akcję-Słońce, która ma na celu wymuszenie zmian w polityce GG Network wobec użytkowników na bardziej przyjazną.

Serwis tworzony jest z udziałem użytkowników. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, pisz na maila: administracja@gadunews.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.