Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Zasady wykorzystywania treści z serwisu GaduNews.pl

Misją naszego serwisu jest informowanie o świecie Gadu-Gadu zainteresowanych nim osób.

  1. Wykorzystywane w serwisie aktualności pochodzą z różnych źródeł, które są linkowane na końcu artykułu
  2. Każda treść nieposiadająca linku do źródła pochodzi od autorów artykułu na podstawie własnych doświadczeń, oficjalnych informacji prasowych lub korespondencji z użytkownikami i pracownikami GG Network w ramach witryny forum.gg.pl oraz pomocy technicznej
  3. Zezwalamy na wykorzystywanie materiałów zawartych w witrynie gadunews.pl w innych serwisach (również o tej samej lub podobnej tematyce) wtedy i tylko wtedy, gdy do prezentowanych materiałów zostanie dołączona w widocznym miejscu linkująca informacja do podstrony źródłowej w naszej witrynie.
  4. Materiały zawarte na naszej stronie pochodzące z innych źródeł (zgodne z pkt 1.) nie są własnością GaduNews.pl i ich wykorzystanie w serwisach innych niż nasz może być niezgodne z wolą autora.
  5. Jeżeli posiadasz prawo do wykorzystywania materiałów, o których mowa w punkcie 4, należy zwrócić uwagę, że materiały na GaduNews.pl mogą być rozszerzone o komentarze i dodatkowe materiały redaktorów naszego serwisu. W takim wypadku, wykorzystując materiał, należy podać linkującą informację do podstrony źródłowej w naszej witrynie oraz spełnić warunki wykorzystania materiałów z punktu 4.
  6. Nie zezwalamy na wykorzystywanie fragmentów ani całości naszych materiałów bez podania linkującego źródła widocznego dla wszystkich osób, które mogą uzyskać dostęp do podstrony wykorzystującej te materiały.
  7. Zezwalamy na hotlinkowanie do działu download, prosimy (lecz nie wymagamy) podać informację o źródle plików.
  8. Serwis tworzony jest przy współudziale użytkowników strony. Jeżeli w ramach serwisu wykorzystano materiały w sposób niezgodny z wolą jego autorów, prosimy o zgłaszanie takich problemów mailowo na adres administracja@gadunews.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.