Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Odświeżone GaduDodatki

Dziś przed południem opublikowano nową wersję portalu GaduDodatki.pl niestety, nie można powiedzieć, że strona wygląda lepiej.

Aktualnie nowa wersja strony wygląda mniej wiecej tak:

Nowe GaduDodatki

Stara wersja:

Stare GaduDodatki

 

Porówanie tych dwóch wersji pokazuje, że nowa wersja strony jest o wiele mniej  czytelna – obecnie na GD jest o wiele za dużo treści w jedym miejscu.

Na stronie głównej pojawiła się chmura tagów, odblokowano dział „Opisy” w któym możemy wybrać swój włąsny opis tekstowy, jak i „nowe” opisy graficzne (które są dostępne od dawna, tylko trzeba było znać link do nich).

A Wy? Którą wersję GaduDodatków wolicie?

Dziś przed południem opublikowano nową wersję portalu GaduDodatki.pl niestety, nie można powiedzieć, że strona wygląda lepiej. Aktualnie nowa wersja strony wygląda mniej wiecej tak: Stara wersja:   Porówanie tych dwóch wersji pokazuje, że nowa wersja strony jest o wiele mniej  czytelna - obecnie na GD jest o wiele za dużo treści w jedym miejscu. Na stronie głównej pojawiła się chmura tagów, odblokowano dział "Opisy" w któym możemy wybrać swój włąsny opis tekstowy, jak i "nowe" opisy graficzne (które są dostępne od dawna, tylko trzeba było znać link do nich). A Wy? Którą wersję GaduDodatków wolicie?  - Odświeżone GaduDodatki
Kategorie: Inne Usługi
Tagi: , , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Odświeżone GaduDodatki
  1. O ja pier*ole !!
    Nie wiedziałem, że ktoś potrafi robić takie badziewie !!

  2. Niby to rozlozenie menu fajniej wyglada i na pierwszy rzut oka wydaje sie byc bardziej funkcjonalnie ale stara wersja jest bardziej czytelna

  3. Fajna ,ale w starej była większa czytelnośc, pozatem GG network robi nieczytelne NGG i nieczytelne strony

Dodaj komentarz