Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Odświeżone MGG 2.3 na Androida

Na oficjalnym forum GG została udostępniona pierwsza beta MGG z linii 2.3.
Aby zostać uczestnikiem testów Mobilnego Gadu-Gadu oraz Open.FM na Androida, wystarczy założyć konto na Forum.Gadu-Gadu.pl, a następnie dopisać się do subskrypcji odpowiedniego wątku z działu Testowanie.

W wersji 2.3 duże zmiany zaszły w wyglądzie aplikacji, dzięki czemu interfejs ma być bardziej czytelny.
W nowej wersji nieznaczne, lecz zauważalne odczuć można szybsze działanie aplikacji.

Oficjalna lista zmian (changelog):

  • nowość: opcja „Wyjdź”,
  • zmiana: wyglądu aplikacji,
  • poprawka: synchronizacja kontaktów,
  • poprawka: wchodzenie do rozmowy z powiadomień.


Pobierz Mobilne Gadu-Gadu 2.3.0 beta 1
Informujemy, że jest to wersja testowa i może działać niestabilnie.
Na oficjalnym forum GG została udostępniona pierwsza beta MGG z linii 2.3. Aby zostać uczestnikiem testów Mobilnego Gadu-Gadu oraz Open.FM na Androida, wystarczy założyć konto na Forum.Gadu-Gadu.pl, a następnie dopisać się do subskrypcji odpowiedniego wątku z działu Testowanie. W wersji 2.3 duże zmiany zaszły w wyglądzie aplikacji, dzięki czemu interfejs ma być bardziej czytelny.W nowej wersji nieznaczne, lecz zauważalne odczuć można szybsze działanie aplikacji. Oficjalna lista zmian (changelog): nowość: opcja "Wyjdź", zmiana: wyglądu aplikacji, poprawka: synchronizacja kontaktów, poprawka: wchodzenie do rozmowy z powiadomień. Pobierz Mobilne Gadu-Gadu 2.3.0 beta 1Informujemy, że jest to wersja testowa i może działać niestabilnie.  - Odświeżone MGG 2.3 na Androida
Kategorie: GG na komórki
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Odświeżone MGG 2.3 na Androida
  1. A co z wersją na iPhone będzie jakaś w najbliższym czasie bo ta aktualna jest do d*** nie działają powiadomienia i po wyjściu z aplikacji pozostaje status dostępny ;/ jak zarazie to jest najgorsza wersja jaka wydaliście na iOS !

  2. I dobrze. iOS nie jest "pępkiem" wśród systemów.

Dodaj komentarz