Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Open.FM na Androida z listą ulubionych i tematycznych kanałów

Dawno nie mieliśmy okazji pisać o Open.FM, tymczasem wydano nową wersję radiowej aplikacji na urządzenia z Androidem. Niestety aplikacja nie ma kształtu znanego z jednej z testowych wersji Mobilnego GG, w której mogliśmy słuchać również konkurencyjnych stacji radiowych. Aplikacja zyskała listę kanałów tematycznych, dzięki czemu szybko ograniczymy listę stacji do tych, które są najbliżej naszego gustu muzycznego. Jeśli domyślne listy nie zaspokajają naszych potrzeb, możemy skorzystać z listy ulubionych stacji. Kanał muzyczny dodajemy do listy ulubionych poprzez dotknięcie ikonki serduszka.


Aplikacja do pobrania pod tym linkiem.

Dawno nie mieliśmy okazji pisać o Open.FM, tymczasem wydano nową wersję radiowej aplikacji na urządzenia z Androidem. Niestety aplikacja nie ma kształtu znanego z jednej z testowych wersji Mobilnego GG, w której mogliśmy słuchać również konkurencyjnych stacji radiowych. Aplikacja zyskała listę kanałów tematycznych, dzięki czemu szybko ograniczymy listę stacji do tych, które są najbliżej naszego gustu muzycznego. Jeśli domyślne listy nie zaspokajają naszych potrzeb, możemy skorzystać z listy ulubionych stacji. Kanał muzyczny dodajemy do listy ulubionych poprzez dotknięcie ikonki serduszka. Aplikacja do pobrania pod tym linkiem.  - Open.FM na Androida z listą ulubionych i tematycznych kanałów
Kategorie: Open.FM
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz