Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

OpenFM dla Androida

Open.FM dla Androida GG Network udostępniło pierwszą wersję beta Open.FM dla urządzeń z systemem Android.

Aplikacja umożliwia słuchanie wszystkich stacji radia OpenFM, wyświetla nazwę i okładkę albumu aktualnie granego utworu, a także informuje jakie utwory będą grane za chwilę.

Wersja dla Androida będzie w pewnym stopniu zintegrowana z mobilną wersją komunikatora Gadu-Gadu. W aplikacji znajduje się przycisk znany z MGG, dzięki któremu istnieje możlwiość przełączania się między rozmowami a kontaktami.
Brak jakichkolwiek ustawień.

Pobierz OpenFM beta [apk, wymaga rejestracji na forum]

Jest to wersja testowa aplikacji i może działać niestabilnie. Propozycje, opinie lub błędy należy zgłaszać tutaj.

GG Network udostępniło pierwszą wersję beta Open.FM dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja umożliwia słuchanie wszystkich stacji radia OpenFM, wyświetla nazwę i okładkę albumu aktualnie granego utworu, a także informuje jakie utwory będą grane za chwilę. Wersja dla Androida będzie w pewnym stopniu zintegrowana z mobilną wersją komunikatora Gadu-Gadu. W aplikacji znajduje się przycisk znany z MGG, dzięki któremu istnieje możlwiość przełączania się między rozmowami a kontaktami.Brak jakichkolwiek ustawień. Pobierz OpenFM beta [apk, wymaga rejestracji na forum] Jest to wersja testowa aplikacji i może działać niestabilnie. Propozycje, opinie lub błędy należy zgłaszać tutaj.  - OpenFM dla Androida
Kategorie: Open.FM
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „OpenFM dla Androida
  1. Super aplikacja u mnie nawet po wykorzystaniu pakietu i transferze ok 15kb/s normalnie działała i nie przerywała a jakość muzyki jest świetna. Jak wy to robicie to nie wiem. Jedyne do czego można się przyczepić to szybkość działania, zdecydowanie trzeba nad tym popracować.

Dodaj komentarz