Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Opisy Graficzne zniknęły

Jak słusznie zauważył arek.85, ze oferty sklepu z dodatkami Gadu-Gadu zniknęła możliwość zakupu opisów graficznych. Możliwość owa pojawiła się w Gadu-Gadu 8 build 8074 wzbudzając zarówno zainteresowanie jak i sporą niechęć. Była to jedna z pierwszych płatnych opcji programu, którą następnie rozszerzono o prezenty, pulpiciaki i kartki.

Aż trudno w to uwierzyć, że opisy graficzne przeszły do historii…

Jak słusznie zauważył arek.85, ze oferty sklepu z dodatkami Gadu-Gadu zniknęła możliwość zakupu opisów graficznych. Możliwość owa pojawiła się w Gadu-Gadu 8 build 8074 wzbudzając zarówno zainteresowanie jak i sporą niechęć. Była to jedna z pierwszych płatnych opcji programu, którą następnie rozszerzono o prezenty, pulpiciaki i kartki. Aż trudno w to uwierzyć, że opisy graficzne przeszły do historii...  - Opisy Graficzne zniknęły
Kategorie: Sieć
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Opisy Graficzne zniknęły
  1. kurcze a lubilam t eopisy szczegulnie te za FREE 😐

  2. dzis kolejna ikona znikla, rmf maxxx. czyli cos sie dzieje w sprawie gg 11.

  3. @pikaczu, po prostu rmf maxx nie zapłacił im na dłużej

Dodaj komentarz