Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Oszukana na 1400 zł

Do komendy policji zgłosiła się 25-letnia mieszkanka Ciechanowa, która padła ofiarą oszustwa. Nieznany sprawca podający się za kuzyna pokrzywdzonej podczas rozmowy przez komunikator gadu-gadu poprosił ją o wysłanie kilkudziesięciu sms, które miały być zwolnione od opłaty. Operator sieci komórkowej wystawił pokrzywdzonej rachunek na kwotę około 1400 złotych. Policja ustala personalia sprawcy. Mówi rzecznik ciehcanowskiej Komendy Policji nadkomisarz Leszek Goździewski.

Źródło: Katolickie Radio Ciechanów

Do komendy policji zgłosiła się 25-letnia mieszkanka Ciechanowa, która padła ofiarą oszustwa. Nieznany sprawca podający się za kuzyna pokrzywdzonej podczas rozmowy przez komunikator gadu-gadu poprosił ją o wysłanie kilkudziesięciu sms, które miały być zwolnione od opłaty. Operator sieci komórkowej wystawił pokrzywdzonej rachunek na kwotę około 1400 złotych. Policja ustala personalia sprawcy. Mówi rzecznik ciehcanowskiej Komendy Policji nadkomisarz Leszek Goździewski. Źródło: Katolickie Radio Ciechanów  - Oszukana na 1400 zł
Kategorie: Bezpieczeństwo
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz