Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Plus i FreeM kuszą użytkowników GaduAIR

Ze względu na koniec działalności sieci GaduAIR klienci sieci zmuszeni są do przeniesienia swojego numeru do innego operatora. Część z nich próbuje szczególnie „zwabić” gaduairowiczów.

Plus przygotował specjalną promocję dla dotychczasowych użytkowników GaduAIR. Osoby, które przeniosą numer do Plusa, otrzymają, w zależności od wybranej oferty, dodatkowe środki za pierwsze doładowanie lub pakiet minut na połączenia w sieci. Osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer GaduAIR do oferty Plus Mix otrzymają podwojenie pierwszego doładowania konta. Wybierając ofertę na kartę, można otrzymać 1000 minut na połączenia wewnątrz sieci.

Z promocji można skorzystać dokonując standardowej procedury przeniesienia numeru do nowego operatora. Na stronie Plusa jest ona dostępna pod tym adresem.


FreeM przygotował specjalną promocję dla dotychczasowych użytkowników GaduAIR. Osoby, które zakupią dodatkową kartę FreeM lub przeniosą numer do tego operatora, zyskają dodatkowe pakiety na transfer danych. Osoby, które zakupią starter FreeM i pobiorą specjalny kod aktywujący wysłany na numer w GaduAIR, otrzymają dodatkowo 1 GB na transfer danych z limitem 100 MB dziennie. Pakiet ważny będzie 30 dni. W przypadku przeniesienia dotychczasowego numeru GaduAIR do FreeM użytkownik otrzyma dodatkowy pakiet danych o wielkości 1 GB. FreeM poinformował również, że dołącza Gadu-Gadu do oficjalnie obsługiwanych komunikatorów. Oznacza to, że darmowe korzystanie z niego nie będzie przerywane przez sesje reklamowe.


Aby skorzystać z możliwości przeniesienia numeru, musi być on zarejestrowany na użytkownika poprzez podanie jego danych osobowych (w tym numeru PESEL) na stronie konto.gadu-gadu.pl

Źródło: telepolis.pl, własne

Ze względu na koniec działalności sieci GaduAIR klienci sieci zmuszeni są do przeniesienia swojego numeru do innego operatora. Część z nich próbuje szczególnie "zwabić" gaduairowiczów. Plus przygotował specjalną promocję dla dotychczasowych użytkowników GaduAIR. Osoby, które przeniosą numer do Plusa, otrzymają, w zależności od wybranej oferty, dodatkowe środki za pierwsze doładowanie lub pakiet minut na połączenia w sieci. Osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer GaduAIR do oferty Plus Mix otrzymają podwojenie pierwszego doładowania konta. Wybierając ofertę na kartę, można otrzymać 1000 minut na połączenia wewnątrz sieci. Z promocji można skorzystać dokonując standardowej procedury przeniesienia numeru do nowego operatora. Na stronie Plusa jest ona dostępna pod tym adresem. FreeM przygotował specjalną promocję dla dotychczasowych użytkowników GaduAIR. Osoby, które zakupią dodatkową kartę FreeM lub przeniosą numer do tego operatora, zyskają dodatkowe pakiety na transfer danych. Osoby, które zakupią starter FreeM i pobiorą specjalny kod aktywujący wysłany na numer w GaduAIR, otrzymają dodatkowo 1 GB na transfer danych z limitem 100 MB dziennie. Pakiet ważny będzie 30 dni. W przypadku przeniesienia dotychczasowego numeru GaduAIR do FreeM użytkownik otrzyma dodatkowy pakiet danych o wielkości 1 GB. FreeM poinformował również, że dołącza Gadu-Gadu do oficjalnie obsługiwanych komunikatorów. Oznacza to, że darmowe korzystanie z niego nie będzie przerywane przez sesje reklamowe. Aby skorzystać z możliwości przeniesienia numeru, musi być on zarejestrowany na użytkownika poprzez podanie jego danych osobowych (w tym numeru PESEL) na stronie konto.gadu-gadu.pl Źródło: telepolis.pl, własne  - Plus i FreeM kuszą użytkowników GaduAIR
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Plus i FreeM kuszą użytkowników GaduAIR

Dodaj komentarz