Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Poczta GG odchodzi

Chyba nadal niezbyt dobrze dzieje się w GG Network. Do zamykanych serwisów dołącza usługa Poczta GG. Nie świadczy to zbyt dobrze o spółce, która raz na jakiś czas zamyka swoje nowe projekty. Jak zaufać GG Network, kiedy pojawi się nowa usługa od tej firmy? Pytaniem: kiedy nastąpi zamknięcie.

Usługa zostanie na stałe wyłączona 15 maja 2013 roku. Według GG Network decyzję podjęto w związku ze zmianą oferty firmy. Użytkownicy logujący się do usługi zmuszeni są do podania adresu mailowego na który zostanie przekierowana nadchodząca poczta – dzięki temu wszystkie wiadomości jakie użytkownicy wyślą na ten adres (nawet po dniu wyłączenia usługi) zostaną przekierowane na nowy adres.

Tak jak pisaliśmy we wstępie – zamknięcie jednej z ważniejszych usług GG Network nie wróży nic dobrego. Osobiście niszczy to we mnie jakiekolwiek zaufanie do dodatkowych usług GG Network takich jak np. GG Dysk – w końcu kto wie czy kiedyś i ta usługa nie zostanie zamknięta.

Poczta GG wystartowała na przełomie 2009 i 2010 roku. Już pół roku po starcie usługi zarejestrował się w niej 500 tysięczny użytkownik.

Chyba nadal niezbyt dobrze dzieje się w GG Network. Do zamykanych serwisów dołącza usługa Poczta GG. Nie świadczy to zbyt dobrze o spółce, która raz na jakiś czas zamyka swoje nowe projekty. Jak zaufać GG Network, kiedy pojawi się nowa usługa od tej firmy? Pytaniem: kiedy nastąpi zamknięcie. Usługa zostanie na stałe wyłączona 15 maja 2013 roku. Według GG Network decyzję podjęto w związku ze zmianą oferty firmy. Użytkownicy logujący się do usługi zmuszeni są do podania adresu mailowego na który zostanie przekierowana nadchodząca poczta - dzięki temu wszystkie wiadomości jakie użytkownicy wyślą na ten adres (nawet po dniu wyłączenia usługi) zostaną przekierowane na nowy adres. Tak jak pisaliśmy we wstępie - zamknięcie jednej z ważniejszych usług GG Network nie wróży nic dobrego. Osobiście niszczy to we mnie jakiekolwiek zaufanie do dodatkowych usług GG Network takich jak np. GG Dysk - w końcu kto wie czy kiedyś i ta usługa nie zostanie zamknięta. Poczta GG wystartowała na przełomie 2009 i 2010 roku. Już pół roku po starcie usługi zarejestrował się w niej 500 tysięczny użytkownik.  - Poczta GG odchodzi
Kategorie: Inne Usługi
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz