Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

PocztaGG – Integracja z Blipem i WebGG

Zdjecie robione przez Qrix'a przy okazji aktualizacji artykułu...Dzisiaj ukazała się nowa wersja PocztyGG.

Jakie zaszły zmiany?

Dodano trzy nowe funkcjonalności:

  • wątkowanie wiadomości
  • integracja z WebGadu
  • integracja z Blip.pl

a także kilka zmian graficznych.

Najważniejsza zmiana to oczywiście integracja z WebGadu. Na dolnym pasku, znajduje się ikonka Gadu-Gadu – Gdy zmieniony zostanie status (na inny niż Niedostępny) na liście kontaktów, znajdującej się po lewej stronie wyświetlone zostaną statusy osób aktywnych. Do dyspozycji mamy możliwość zmiany statusu, ustawienia stanu opisowego. Dostępne są także emotikony. Komunikator obsługuje nowe statusy.

Z poziomu panelu ustawień, możemy również ustawić domyślny opis, zablokować odbieranie wiadomości od nieznajomych, a także wybrać opcje „Pokazuj status tylko znajomym”.

Integracja z Blipem nie posiada wielu opcji – Statusy pobierane są z Kokpitu. Oczywiście można wysyłać swoje wiadomości/statusy (do 160 znaków).

Zapraszamy do testów PocztyGG 🙂 Błędy i sugestie odnośnie poczty należy zgłaszać na tym forum.

Dzisiaj ukazała się nowa wersja PocztyGG. Jakie zaszły zmiany? Dodano trzy nowe funkcjonalności: wątkowanie wiadomości integracja z WebGadu integracja z Blip.pl a także kilka zmian graficznych. Najważniejsza zmiana to oczywiście integracja z WebGadu. Na dolnym pasku, znajduje się ikonka Gadu-Gadu - Gdy zmieniony zostanie status (na inny niż Niedostępny) na liście kontaktów, znajdującej się po lewej stronie wyświetlone zostaną statusy osób aktywnych. Do dyspozycji mamy możliwość zmiany statusu, ustawienia stanu opisowego. Dostępne są także emotikony. Komunikator obsługuje nowe statusy. Z poziomu panelu ustawień, możemy również ustawić domyślny opis, zablokować odbieranie wiadomości od nieznajomych, a także wybrać opcje "Pokazuj status tylko znajomym". Integracja z Blipem nie posiada wielu opcji - Statusy pobierane są z Kokpitu. Oczywiście można wysyłać swoje wiadomości/statusy (do 160 znaków). Zapraszamy do testów PocztyGG :) Błędy i sugestie odnośnie poczty należy zgłaszać na tym forum.  - PocztaGG – Integracja z Blipem i WebGG
Kategorie: WebGG
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „PocztaGG – Integracja z Blipem i WebGG
  1. [img][/img] Witam serdecznie jestem tu nowa i goraco pozdr,i podoba mi sie bardzo jest super !

Dodaj komentarz