Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Poradnik dla biznesu

Blip.pl uruchamia poradnik skutecznej komunikacji w ramach serwisu pod adresem http://blip.pl/biznes

Przygotowano przewodnik, w którym dowiecie się jak:

  • skutecznie prowadzić działania biznesowe na Blipie (i nie tylko),
  • planować obecność w mikroblogach i sieciach społecznych,
  • dotrzeć z komunikatem do członków społeczności,
  • wykorzystać marketingowy potencjał społeczności Blipa,
  • mierzyć działania na Blipie.

Przewodnik dedykowany jest zwłaszcza przedstawicielom marek, instytucji i organizacji, które chcą z powodzeniem działać na Blipie. Jednak treści w przewodniku zainteresują również nie związanych z branżą Blipowiczów.

Blip.pl uruchamia poradnik skutecznej komunikacji w ramach serwisu pod adresem http://blip.pl/biznesPrzygotowano przewodnik, w którym dowiecie się jak: skutecznie prowadzić działania biznesowe na Blipie (i nie tylko), planować obecność w mikroblogach i sieciach społecznych, dotrzeć z komunikatem do członków społeczności, wykorzystać marketingowy potencjał społeczności Blipa, mierzyć działania na Blipie. Przewodnik dedykowany jest zwłaszcza przedstawicielom marek, instytucji i organizacji, które chcą z powodzeniem działać na Blipie. Jednak treści w przewodniku zainteresują również nie związanych z branżą Blipowiczów.  - Poradnik dla biznesu
Kategorie: Blip.pl
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz