Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Portal Gadu-Gadu.pl

Jeszcze dziś pod adresem gadu-gadu.pl pojawić się ma kolejny (obok Onetu, Gazety, Wp, Interii.pl i o2.pl) portal internetowy. Właścicielem nowego portalu, który ma być silnie zintegrowany z komunikatorem GG, jest spółka GG Network (dawne Gadu-Gadu).

Pod koniec zeszłego roku spółka Gadu-Gadu zmieniła nazwę na GG Network. – „Poprzez nazwę GG Network S.A. chcemy podkreślić wymiar i znaczenie GG jako sieci. GG dzisiaj to już nie tylko tak dobrze znany wszystkim komunikator Gadu-Gadu, ale także liczne usługi, które zdobywają coraz większą popularność, również za granicą” – tak tłumaczył decyzję o zmianie nazwy spółki Piotr Pokrzywa, członek jej zarządu.

Według Artura Małka kolejną usługą GG Networks ma być portal. Spółka jako datę startu portalu wybrała 1 kwietnia co może budzić drobną nieufność. Jak jednak twierdzi Artur Małek, nie jest to żart primaaprilisowy.

Potencjał nowej strony jest naprawdę duży. Witryna gadu-gadu.pl jest jedną z najpopularniejszych w polskiej sieci – miesięcznie odwiedza ją ponad 1,6 mln real users (wg styczniowego Megapanelu PBI/Gemius).

Wiele osób od lat mówiło że powinniśmy pod tym adresem zrobić portal. Dalsze zainteresowanie, interakcje nie były przez nas do końca wykorzystywane – zdradza informator.

Nowy portal ma być konglomeratem informacji, ale i rozrywki oraz zaawansowych interakcji między uzytkownikami GG. Np. użytkownik jeśli jest zalogowany w komunikatorze GG i ogląda portal, to inny jego znajomy będzie np. widział jaki wspólnie artykuł czytają. Będą mogli oni dzielić się komentarzami. Interakcji wykorzystujących komunikator i inne usługi sieci GG ma być wiele więcej.

Poprzednia wersja strony będzie dostępna pod adresem info.gadu-gadu.pl

W ramach zmian zmodernizowano również blog GG, dostępnego od teraz pod adresem http://blog.gadu-gadu.pl/

Dodatkowe Screeny:

15:10 15:13 15:47 Blog

Jeszcze dziś pod adresem gadu-gadu.pl pojawić się ma kolejny (obok Onetu, Gazety, Wp, Interii.pl i o2.pl) portal internetowy. Właścicielem nowego portalu, który ma być silnie zintegrowany z komunikatorem GG, jest spółka GG Network (dawne Gadu-Gadu). Pod koniec zeszłego roku spółka Gadu-Gadu zmieniła nazwę na GG Network. - "Poprzez nazwę GG Network S.A. chcemy podkreślić wymiar i znaczenie GG jako sieci. GG dzisiaj to już nie tylko tak dobrze znany wszystkim komunikator Gadu-Gadu, ale także liczne usługi, które zdobywają coraz większą popularność, również za granicą" - tak tłumaczył decyzję o zmianie nazwy spółki Piotr Pokrzywa, członek jej zarządu. Według Artura Małka kolejną usługą GG Networks ma być portal. Spółka jako datę startu portalu wybrała 1 kwietnia co może budzić drobną nieufność. Jak jednak twierdzi Artur Małek, nie jest to żart primaaprilisowy. Potencjał nowej strony jest naprawdę duży. Witryna gadu-gadu.pl jest jedną z najpopularniejszych w polskiej sieci - miesięcznie odwiedza ją ponad 1,6 mln real users (wg styczniowego Megapanelu PBI/Gemius). - Wiele osób od lat mówiło że powinniśmy pod tym adresem zrobić portal. Dalsze zainteresowanie, interakcje nie były przez nas do końca wykorzystywane - zdradza informator. Nowy portal ma być konglomeratem informacji, ale i rozrywki oraz zaawansowych interakcji między uzytkownikami GG. Np. użytkownik jeśli jest zalogowany w komunikatorze GG i ogląda portal, to inny jego znajomy będzie np. widział jaki wspólnie artykuł czytają. Będą mogli oni dzielić się komentarzami. Interakcji wykorzystujących komunikator i inne usługi sieci GG ma być wiele więcej. Poprzednia wersja strony będzie dostępna pod adresem info.gadu-gadu.pl W ramach zmian zmodernizowano również blog GG, dostępnego od teraz pod adresem http://blog.gadu-gadu.pl/ Dodatkowe Screeny: 15:10 15:13 15:47 Blog  - Portal Gadu-Gadu.pl
Kategorie: Inne Usługi
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Portal Gadu-Gadu.pl
  1. Najgłupsze jest to, że jak komentuję dowolny artykuł na tym portalu to muszę mieć włączoną wtyczkę Flash i wyłączone wtyczki blokujące reklamy :/

Dodaj komentarz