Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Powstaje konkurent dla Gadu-Gadu

Wkrótce na polskim rynku zadebiutuje nowy komunikator Internetowy. Jego twrócy nie ukrywają, że ich celem jest zajęcie pozycji Gadu-Gadu 7.7 Classic i komunikatorów VoIP.

W Internecie pojawiła się strona internetowa www.nowykomunikator.pl, na której można się dowiedzieć, że trwają prace nad nowym polskim komunikatorem internetowym, który rzuci rękawicę Gadu-Gadu 7.7 Classic.

Autorzy nowego komunikatora mają nadzieję, że ich rozwiązanie zaoferuje ciekawą alternatywę w stosunku do dotychczasowych operatorów. Spośród zalet komunikatora należy wymienić: bezpieczeństwo, sprawdzanie pisowni, auto up-date, nowoczesna platforma VoIP (PC2PC, PC2Phone, Phone2PC), komunikacja przez numery tak jak w Gadu-Gadu i z siecią GG.

Źródło, autor Łukasz Szewczyk

Wkrótce na polskim rynku zadebiutuje nowy komunikator Internetowy. Jego twrócy nie ukrywają, że ich celem jest zajęcie pozycji Gadu-Gadu 7.7 Classic i komunikatorów VoIP. W Internecie pojawiła się strona internetowa www.nowykomunikator.pl, na której można się dowiedzieć, że trwają prace nad nowym polskim komunikatorem internetowym, który rzuci rękawicę Gadu-Gadu 7.7 Classic.Autorzy nowego komunikatora mają nadzieję, że ich rozwiązanie zaoferuje ciekawą alternatywę w stosunku do dotychczasowych operatorów. Spośród zalet komunikatora należy wymienić: bezpieczeństwo, sprawdzanie pisowni, auto up-date, nowoczesna platforma VoIP (PC2PC, PC2Phone, Phone2PC), komunikacja przez numery tak jak w Gadu-Gadu i z siecią GG. Źródło, autor Łukasz Szewczyk  - Powstaje konkurent dla Gadu-Gadu
Kategorie: Sieć
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz