Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Premier na Blipie

Premier RP Donald Tusk rozpoczął mikroblogowanie w sieci w popularnym polskim serwisie Blip.pl – Premier prowadzi tam swojego oficjalnego mikrobloga.

Na stronie http://premier.blip.pl można znaleźć aktualizowane, publikowane na bieżąco informacje z codziennych prac premiera Donalda Tuska. Profil premiera jest prowadzony przez Kancelarię Premiera RP.

Blip.pl pozwala na szybki kontakt z internautami, użytkownicy sieci mogą obserwować profil – wówczas automatycznie otrzymują np. na swój nr GG lub na swoje konto w Blip.pl powiadomienia o tym, czym aktualnie zajmuje się Donald Tusk.

Wielkim pasjonatem polskiego Blipa jest były Prezydent RP – Lech Wałęsa – który niemal codziennie na Blipie odsłania nierzadko prywatne kulisy swojego życia na stronie http://lechwalesa.blip.pl

O mikroblogach zrobiło się głośno, gdy wykorzystał je z sukcesem w kampanii wyborczej Barack Obama, obecny prezydent USA. Polscy politycy coraz częściej zdają się wykorzystywać ten trend.

Premier RP Donald Tusk rozpoczął mikroblogowanie w sieci w popularnym polskim serwisie Blip.pl - Premier prowadzi tam swojego oficjalnego mikrobloga. Na stronie http://premier.blip.pl można znaleźć aktualizowane, publikowane na bieżąco informacje z codziennych prac premiera Donalda Tuska. Profil premiera jest prowadzony przez Kancelarię Premiera RP. Blip.pl pozwala na szybki kontakt z internautami, użytkownicy sieci mogą obserwować profil - wówczas automatycznie otrzymują np. na swój nr GG lub na swoje konto w Blip.pl powiadomienia o tym, czym aktualnie zajmuje się Donald Tusk. Wielkim pasjonatem polskiego Blipa jest były Prezydent RP - Lech Wałęsa - który niemal codziennie na Blipie odsłania nierzadko prywatne kulisy swojego życia na stronie http://lechwalesa.blip.pl O mikroblogach zrobiło się głośno, gdy wykorzystał je z sukcesem w kampanii wyborczej Barack Obama, obecny prezydent USA. Polscy politycy coraz częściej zdają się wykorzystywać ten trend.  - Premier na Blipie
Kategorie: Blip.pl
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz