Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Prezenty na GG.pl powróciły

W dzisiejszej aktualizacji serwisu GG.pl użytkownicy mogą wysyłać i odbierać między sobą wirtualne prezenty – te same, które były dostępne w ramach GG 10 tak bardzo znienawidzonego przez wiele osób. Od niedawna GG.pl działa w nowej szacie graficznej i formule, która do tej pory dostępna była pod adresem beta.gg.pl. Wraz z dzisiejszą aktualizacją serwisu udostępniono sklep, w który dostępne są wirtualne upominki. Ich ceny wahają się od 3,69 zł do prawie 10 zł.

Prezenty dostępne są już od dawna w Mobilnym GG, tam jednak są one jedynie wyświetlane obok awatarów. Wysoce prawdopodobne, wręcz pewne jest to, że prezenty zawitają również do desktopowej wersji Gadu-Gadu. Kluczowe w ocenie tego dodatku jest to, czy ową nowość (przez wielu niechcianą) będzie można wyłączyć lub ukryć. Prezenty były jednym z powodów do krytyki poprzedniej wersji Gadu-Gadu. W wydanej wczoraj wersji GG 11.0.0.8812 (pobierz na Windows/Mac OS X) jednak nie znajdziemy śladu po prezentach.

Aktualizacja 2012-09-13 18:05
Obecnie wydano nowszą wersję GG 11 w którym pojawiły się przyciski zachęcające do kupna prezentów poprzez GG.pl.

W dzisiejszej aktualizacji serwisu GG.pl użytkownicy mogą wysyłać i odbierać między sobą wirtualne prezenty - te same, które były dostępne w ramach GG 10 tak bardzo znienawidzonego przez wiele osób. Od niedawna GG.pl działa w nowej szacie graficznej i formule, która do tej pory dostępna była pod adresem beta.gg.pl. Wraz z dzisiejszą aktualizacją serwisu udostępniono sklep, w który dostępne są wirtualne upominki. Ich ceny wahają się od 3,69 zł do prawie 10 zł. Prezenty dostępne są już od dawna w Mobilnym GG, tam jednak są one jedynie wyświetlane obok awatarów. Wysoce prawdopodobne, wręcz pewne jest to, że prezenty zawitają również do desktopowej wersji Gadu-Gadu. Kluczowe w ocenie tego dodatku jest to, czy ową nowość (przez wielu niechcianą) będzie można wyłączyć lub ukryć. Prezenty były jednym z powodów do krytyki poprzedniej wersji Gadu-Gadu. W wydanej wczoraj wersji GG 11.0.0.8812 (pobierz na Windows/Mac OS X) jednak nie znajdziemy śladu po prezentach. Aktualizacja 2012-09-13 18:05 Obecnie wydano nowszą wersję GG 11 w którym pojawiły się przyciski zachęcające do kupna prezentów poprzez GG.pl.  - Prezenty na GG.pl powróciły
Kategorie: GG.pl, Inne Usługi
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz