Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

PSP-GG 0.2 build 666

Mint postanowił udostępnić kolejną wersję PSPGG 0.02 z całkowicie przypadkową ilością kompilacji 666.

Czcić z tego powodu szatana nie zamierzamy, jednak informujemy zarazem, że jest to ostatnia wersja starego nowego PSPGG. Nowa, przebudowana wersja jest aktualnie w przygotowaniu i jej daty premiery na razie nie możemy zdradzić.

Zmian w build’zie 666 znalazły się dwie, ale tylko dlatego, że większość jest planowana na prawowitego następcę. W tej wersji znalazła się możliwość otworzenia przeglądarki w PSP za pośrednictwem komunikatora. Możecie surfować po necie oraz rozmawiać ze znajomymi. Przeglądarkę uruchamiacie przytrzymując przyciski Lewy D-pad oraz Select i tą samą kombinacją powracacie do GG.

Druga zmiana to możliwość odbierania zdjęć wysłanych przez naszych znajomych. Niestety w tej wersji obrazy nie będą wyświetlane w trakcie rozmowy, tylko zostaną zapisane w folderze PICTURE na naszej karcie pamięci.

Opisywana tutaj wersja powstała już we wrześniu. Jednak ze względu na plany całkowitego przebudowania programu została porzucona i w ostateczności nie wydana aż do dziś, więc traktujcie ją jako przedsmak odnowionej wersji.

Download

Źródełko: http://psp-team.pl/newsy/psp-team-dev-szatańska-edycja-pspgg-002-build-666-7699

Mint postanowił udostępnić kolejną wersję PSPGG 0.02 z całkowicie przypadkową ilością kompilacji 666.Czcić z tego powodu szatana nie zamierzamy, jednak informujemy zarazem, że jest to ostatnia wersja starego nowego PSPGG. Nowa, przebudowana wersja jest aktualnie w przygotowaniu i jej daty premiery na razie nie możemy zdradzić.Zmian w build'zie 666 znalazły się dwie, ale tylko dlatego, że większość jest planowana na prawowitego następcę. W tej wersji znalazła się możliwość otworzenia przeglądarki w PSP za pośrednictwem komunikatora. Możecie surfować po necie oraz rozmawiać ze znajomymi. Przeglądarkę uruchamiacie przytrzymując przyciski Lewy D-pad oraz Select i tą samą kombinacją powracacie do GG.Druga zmiana to możliwość odbierania zdjęć wysłanych przez naszych znajomych. Niestety w tej wersji obrazy nie będą wyświetlane w trakcie rozmowy, tylko zostaną zapisane w folderze PICTURE na naszej karcie pamięci. Opisywana tutaj wersja powstała już we wrześniu. Jednak ze względu na plany całkowitego przebudowania programu została porzucona i w ostateczności nie wydana aż do dziś, więc traktujcie ją jako przedsmak odnowionej wersji. Download Źródełko: http://psp-team.pl/newsy/psp-team-dev-szatańska-edycja-pspgg-002-build-666-7699  - PSP-GG 0.2 build 666
Kategorie: Alternatywne klienty GG
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz