Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Publiczna beta GG na Windows i Mac OS X już w czwartek

GG Network udostępni w tym tygodniu wersję testową nowej wersji GG. Komunikator, zgodnie z zapowiedziami, został stworzony od początku, według producenta wraca do legendarnej prostej obsługi, a wiele nowych możliwości wprowadza z poszanowaniem upodobań użytkownika. Wraz z wydaniem wersji na Windows, pojawi się po raz pierwszy wersja GG na system Mac OS.

Wszyscy zainteresowani będą mogli przystąpić do testów bez żadnych ograniczeń. Równolegle dostępną wersją stabilną pozostanie GG 10.5. Wkrótce zostanie ona zastąpiona przez nowe GG. Warto przypomnieć, że wraz z nowym komunikatorem pojawia się nowe logo i krótka nazwa GG.

GG rozpocznie tym samym serię nowości, wprowadzając nieszablonowe rozwiązania nie tylko w świecie komunikacji GG, ale i skali polskiego Internetu. Pierwsze szczegóły i efekty rocznej pracy zostaną zaprezentowane w czwartek.

 

Tymczasem zapraszamy do dołączenia do naszego Facebookowego wydarzenia http://www.facebook.com/events/208246542606152/

GG Network udostępni w tym tygodniu wersję testową nowej wersji GG. Komunikator, zgodnie z zapowiedziami, został stworzony od początku, według producenta wraca do legendarnej prostej obsługi, a wiele nowych możliwości wprowadza z poszanowaniem upodobań użytkownika. Wraz z wydaniem wersji na Windows, pojawi się po raz pierwszy wersja GG na system Mac OS. Wszyscy zainteresowani będą mogli przystąpić do testów bez żadnych ograniczeń. Równolegle dostępną wersją stabilną pozostanie GG 10.5. Wkrótce zostanie ona zastąpiona przez nowe GG. Warto przypomnieć, że wraz z nowym komunikatorem pojawia się nowe logo i krótka nazwa GG. GG rozpocznie tym samym serię nowości, wprowadzając nieszablonowe rozwiązania nie tylko w świecie komunikacji GG, ale i skali polskiego Internetu. Pierwsze szczegóły i efekty rocznej pracy zostaną zaprezentowane w czwartek.   Tymczasem zapraszamy do dołączenia do naszego Facebookowego wydarzenia http://www.facebook.com/events/208246542606152/  - Publiczna beta GG na Windows i Mac OS X już w czwartek
Kategorie: GG na PC
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Publiczna beta GG na Windows i Mac OS X już w czwartek
  1. wszystko fajnie tylko chciałem zmienić ustawienia w gg 11 zapisuję a tam zamiast 34 znajomych mam ponad 2000!

Dodaj komentarz