Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Reklama Płaci, czyli jak zarobić (wirtualne) pieniądze

W sieci pojawił się kolejny serwis GG Network – Reklama Płaci. Na stronie głównej widnieje informacja sugerująca, że za oglądanie reklam, użytkownik dostaje pieniądze do portfela. Czy na pewno?

Wchodząc na stronę reklamaplaci.gadu-gadu.pl użytkownika wita informacja:
,,Reklama Płaci!
Zarabiaj oglądając reklamy

[…]Za każdą obejrzaną reklamę dostaniesz gotówkę na konto.

Jak zacząć?
To proste. Zarejestruj się w programie Reklama Płaci, oglądaj nadsyłane reklamy a na Twoje konto będzie napływać gotówka.

Po kliknięciu na przycisk rejestracja należy wypełnić wszystkie potrzebne informacje i zaakceptować zasady. Tym razem nie ma regulaminu – są zasady, które nie informują użytkownika o najistotniejszej rzeczy.

Jakiej?
A no takiej, że:

  • pieniądze są wirtualne,
  • portfel jest wirtualny,
  • wirtualne pieniądze z wirtualnego portfela możnInformacja wyświetlana po rejestracji.a wymienić tylko na prezenty i inne gadżety… również wirtualne.

Wszystkie te informacje są dostępne dopiero po wstępnej rejestracji.

W sieci pojawił się kolejny serwis GG Network - Reklama Płaci. Na stronie głównej widnieje informacja sugerująca, że za oglądanie reklam, użytkownik dostaje pieniądze do portfela. Czy na pewno? Wchodząc na stronę reklamaplaci.gadu-gadu.pl użytkownika wita informacja: ,,Reklama Płaci! Zarabiaj oglądając reklamy[...]Za każdą obejrzaną reklamę dostaniesz gotówkę na konto. Jak zacząć?To proste. Zarejestruj się w programie Reklama Płaci, oglądaj nadsyłane reklamy a na Twoje konto będzie napływać gotówka." Po kliknięciu na przycisk rejestracja należy wypełnić wszystkie potrzebne informacje i zaakceptować zasady. Tym razem nie ma regulaminu - są zasady, które nie informują użytkownika o najistotniejszej rzeczy. Jakiej?A no takiej, że: pieniądze są wirtualne, portfel jest wirtualny, wirtualne pieniądze z wirtualnego portfela można wymienić tylko na prezenty i inne gadżety... również wirtualne. Wszystkie te informacje są dostępne dopiero po wstępnej rejestracji.  - Reklama Płaci, czyli jak zarobić (wirtualne) pieniądze
Kategorie: Inne Usługi
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Reklama Płaci, czyli jak zarobić (wirtualne) pieniądze
  1. Zarejestrowałem się i niestety nie przychodzą mi żadne reklamy 🙁 Reklamy wysylają na GG jak wiadomosci ??

  2. Dlaczego ściema? Czytałeś do końca?
    Nie ma żadnych pieniędzy (realnych).

  3. Czy waszym zdaniem nie jest to przypadkiem jakas sciema ?

  4. A no dlatego że dokonalem rejestracji i nic …

  5. Zbierają użytkowników najpierw potem aktywują usługę 😀

Dodaj komentarz