Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Spam: Z GG do prokuratury

Ostatnimi czasy spam w komunikatorze Gadu-Gadu wydaje się być bardziej nasilony. Wśród masy wiadomości zauważyć możnajest działalność osób lub firm, promujących w ten sposób produkty i usługi spółki DT Software s.c. Dariusz i Andrzej Topolski.

Do rzeczniczki Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga zatelefonował przedstawiciel Dziennika Internautów. W spamie w ostatnich dniach znajdowała się często promocja GoD (P2P), którego producentem jest firma DT Software s.c. Dariusz i Andrzej Topolski, a także stron tej spółki (testy na inteligencję, graj o 100).

Wcześniej współwłaściciel firmy DT Software zapewniał w rozmowie telefonicznej, że spółka nie promuje w ten sposób swoich produktów – takie działanie podejmowały podmioty partnerskie spółki. Dziennik Internautów skierował się zatem do prokuratury, obejmującej swoim działaniem teren, na którym zarejestrowana jest firma DT Software s.c.

Dziennik Internautów: Czy w przeszłości prokuratura podejmowała już postępowania w takich sprawach oraz czy były jakieś efekty takiego działania?
Rzecznik POWP Renata Mazur: Nie mam wiedzy o tego typu postępowaniach prowadzonych w przeszłości.

Po rozmowie DI przesłał rzeczniczce prokuratory m.in. listę artykułów nt. praktyk spółki panów Topolskich. Odpowiedź była zaskakująca:
Informuję, iż całość dokumentacji została przekazana do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Południe celem przeprowadzenia czynności sprawdzających„.

Ostatnimi czasy spam w komunikatorze Gadu-Gadu wydaje się być bardziej nasilony. Wśród masy wiadomości zauważyć możnajest działalność osób lub firm, promujących w ten sposób produkty i usługi spółki DT Software s.c. Dariusz i Andrzej Topolski. Do rzeczniczki Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga zatelefonował przedstawiciel Dziennika Internautów. W spamie w ostatnich dniach znajdowała się często promocja GoD (P2P), którego producentem jest firma DT Software s.c. Dariusz i Andrzej Topolski, a także stron tej spółki (testy na inteligencję, graj o 100). Wcześniej współwłaściciel firmy DT Software zapewniał w rozmowie telefonicznej, że spółka nie promuje w ten sposób swoich produktów - takie działanie podejmowały podmioty partnerskie spółki. Dziennik Internautów skierował się zatem do prokuratury, obejmującej swoim działaniem teren, na którym zarejestrowana jest firma DT Software s.c. Dziennik Internautów: Czy w przeszłości prokuratura podejmowała już postępowania w takich sprawach oraz czy były jakieś efekty takiego działania?Rzecznik POWP Renata Mazur: Nie mam wiedzy o tego typu postępowaniach prowadzonych w przeszłości. Po rozmowie DI przesłał rzeczniczce prokuratory m.in. listę artykułów nt. praktyk spółki panów Topolskich. Odpowiedź była zaskakująca:"Informuję, iż całość dokumentacji została przekazana do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Południe celem przeprowadzenia czynności sprawdzających".  - Spam: Z GG do prokuratury
Kategorie: Bezpieczeństwo
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz