Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Status przesyłki z Allegro

Serwis aukcyjny Allegro wprowadził zapowiadany przez nas w ubiegłym roku nowy sposób monitorowania statusu przesyłki – teraz można go będzie sprawdzić przez komunikator Gadu-Gadu.

Jak informuje Allegro na swoim blogu, sprawdzanie dotyczy paczek dostarczanych przez przewoźników takich jak Ruch SA, UPS, DHL, InPost i GLS. W jaki sposób można będzie sprawdzić status swojej paczki?

Do listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu należy dodać bota Allegro (numer 600). Następnie w okno rozmowy należy wpisać słowo „paczka„, nazwę przewoźnika oraz numer przesyłki. Użytkownicy Allegro mogą także aktywować „Powiadomienia o statusie przesyłki” przez dodanie do profilu w serwisie aukcyjnym swojego numeru Gadu-Gadu. Wówczas komunikator automatycznie będzie przesyłał informacje o najważniejszych zmianach w statusie paczki. Więcej informacji w dziale pomocy Allegro.

Źródło: Gazeta.pl

Serwis aukcyjny Allegro wprowadził zapowiadany przez nas w ubiegłym roku nowy sposób monitorowania statusu przesyłki - teraz można go będzie sprawdzić przez komunikator Gadu-Gadu. Jak informuje Allegro na swoim blogu, sprawdzanie dotyczy paczek dostarczanych przez przewoźników takich jak Ruch SA, UPS, DHL, InPost i GLS. W jaki sposób można będzie sprawdzić status swojej paczki? Do listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu należy dodać bota Allegro (numer 600). Następnie w okno rozmowy należy wpisać słowo "paczka", nazwę przewoźnika oraz numer przesyłki. Użytkownicy Allegro mogą także aktywować "Powiadomienia o statusie przesyłki" przez dodanie do profilu w serwisie aukcyjnym swojego numeru Gadu-Gadu. Wówczas komunikator automatycznie będzie przesyłał informacje o najważniejszych zmianach w statusie paczki. Więcej informacji w dziale pomocy Allegro. Źródło: Gazeta.pl  - Status przesyłki z Allegro
Kategorie: Sieć
Tagi: ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz