Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Systemowa integracja Blipa z Twitterem

Uruchomiono testowo integrację Blipa z Twitterem. Poniżej krótka instrukcja obsługi dla wszystkich, którzy chcą skonfigurować konto Blipa z kontem Twittera. Oraz tak, integracja działa w dwie strony.

Jak zintegrować Blipa z Twitterem?

1. Wejdź: http://blip.pl/transport_configurations
2. Aby połączyć konto Blipa z innym kontem Twittera zaloguj się przez Twittera i kliknij ‚Allow’
3. Konto jest zintegrowane

Jak ustawiać statusy na Blipie / Twitterze ?

1. Wejdź: http://blip.pl/profile
2. W zakładce Ustawienia / Twitter wybierz odpowiednie opcje

  • aby wszystkie Twoje blipnięcia pojawiały się na Twitterze, zaznacz opcję Ustaw status Blipa na Twitterze
  • aby wszystkie Twoje twittnięcia pojawiały się na Blipie, zaznacz opcję Ustaw status z Twittera na Blipie
  • aby otrzymywać statusy od osób, które śledzisz na Twitterze, zaznacz opcję Chcę otrzymywać statusy od osób obserwowanych na Twitterze (pojawią się one jako wiadomość publiczna od użytkownika ^t)
  • Jeśli chcesz, aby tylko wybrane blipnięcia pojawiły się na Twitterze, nie zaznaczaj opcji Ustaw status Blipa na Twitterze.

Każde blipnięcie napisane jako wiadomość kierowana do użytkownika ^t pojawi się automatycznie na Twitterze.

Cały czas trwają prace nad integracją, dlatego wszelkie uwagi należy zgłaszać na blip@blip.pl

Uruchomiono testowo integrację Blipa z Twitterem. Poniżej krótka instrukcja obsługi dla wszystkich, którzy chcą skonfigurować konto Blipa z kontem Twittera. Oraz tak, integracja działa w dwie strony.Jak zintegrować Blipa z Twitterem?1. Wejdź: http://blip.pl/transport_configurations2. Aby połączyć konto Blipa z innym kontem Twittera zaloguj się przez Twittera i kliknij 'Allow'3. Konto jest zintegrowaneJak ustawiać statusy na Blipie / Twitterze ?1. Wejdź: http://blip.pl/profile2. W zakładce Ustawienia / Twitter wybierz odpowiednie opcje aby wszystkie Twoje blipnięcia pojawiały się na Twitterze, zaznacz opcję Ustaw status Blipa na Twitterze aby wszystkie Twoje twittnięcia pojawiały się na Blipie, zaznacz opcję Ustaw status z Twittera na Blipie aby otrzymywać statusy od osób, które śledzisz na Twitterze, zaznacz opcję Chcę otrzymywać statusy od osób obserwowanych na Twitterze (pojawią się one jako wiadomość publiczna od użytkownika ^t) Jeśli chcesz, aby tylko wybrane blipnięcia pojawiły się na Twitterze, nie zaznaczaj opcji Ustaw status Blipa na Twitterze. Każde blipnięcie napisane jako wiadomość kierowana do użytkownika ^t pojawi się automatycznie na Twitterze.Cały czas trwają prace nad integracją, dlatego wszelkie uwagi należy zgłaszać na blip@blip.pl  - Systemowa integracja Blipa z Twitterem
Kategorie: Blip.pl
Tagi:
Komentarze z Facebooka
0 odpowiedzi na „Systemowa integracja Blipa z Twitterem
  1. [b][i][u][img][/img][/u][/i][/b]

Dodaj komentarz