Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

Tańszy roaming w GaduAIR od lipca

Operator wirtualny GaduAIR od pierwszego dnia lipca bieżącego roku wprowadzi nowe, niższe ceny międzynarodowych połączeń roamingowych w tzw. Eurostrefie. Cena wykonywanych rozmów zostanie zmniejszona do wartości 1,70 PLN za minutę, zaś tych odbieranych przez klienta do 0,53 PLN (wszystkie brutto).

Wiadomości SMS z obie strony będą nas kosztowały także 0,53 PLN. Trzeba przyznać, że przydał się ten drobny pozytywny dodatek do GaduAIR. Wcześniej u tego samego operatora nieznacznie podrożała telefonia internetowa. Choć większość klientów i tak nie może doczekać się internetu bez limitu danych.

Co ciekawe macierzysty dostawca infrastruktury, czyli Polkomtel już wprowadził takie rozwiązanie do swojej oferty. Czytelnicy serwisu My mobile już sygnalizują w swoich komentarzach, że lejek w praktyce jest znacznie większy niż zapowiadane przez telkoma 32 kb/s. Wracając jeszcze go GaduAIR trzeba jeszcze zaznaczyć, że pozostałe ceny połączeń roamingowych nie uległy zmianie.

Źródło: my-mobile.com.pl

Operator wirtualny GaduAIR od pierwszego dnia lipca bieżącego roku wprowadzi nowe, niższe ceny międzynarodowych połączeń roamingowych w tzw. Eurostrefie. Cena wykonywanych rozmów zostanie zmniejszona do wartości 1,70 PLN za minutę, zaś tych odbieranych przez klienta do 0,53 PLN (wszystkie brutto). Wiadomości SMS z obie strony będą nas kosztowały także 0,53 PLN. Trzeba przyznać, że przydał się ten drobny pozytywny dodatek do GaduAIR. Wcześniej u tego samego operatora nieznacznie podrożała telefonia internetowa. Choć większość klientów i tak nie może doczekać się internetu bez limitu danych. Co ciekawe macierzysty dostawca infrastruktury, czyli Polkomtel już wprowadził takie rozwiązanie do swojej oferty. Czytelnicy serwisu My mobile już sygnalizują w swoich komentarzach, że lejek w praktyce jest znacznie większy niż zapowiadane przez telkoma 32 kb/s. Wracając jeszcze go GaduAIR trzeba jeszcze zaznaczyć, że pozostałe ceny połączeń roamingowych nie uległy zmianie. Źródło: my-mobile.com.pl  - Tańszy roaming w GaduAIR od lipca
Kategorie: Gadu NaGłos/GaduAIR
Tagi:
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz