Zaloguj | Nowe konto

Niestety jesteśmy kolejnym serwisem internetowym, który wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies), więc musimy Cię poinformować o tym (czuj się poinformowany/a). Jeśli nie chcesz, aby ciasteczka z naszej witryny były zapisywane w Twojej przeglądarce zmień jej ustawienia.

TVP1 w Gadu-Gadu

Gadu-Gadu z Telewizją Polską zachęcają internautów do wspólnej zabawy i udziału w telewizyjnym show – „Śpiewaj i Walcz” w wykorzystując tzw. sondy graficzne.

Dzięki temu połączono siły telewizji i Internetu. Internauci – widzowie TVP1 mogą typować ulubieńców programu i odpowiadać na pytania dotyczące „Śpiewaj i walcz” za pomocą specjalnego krótkiego numeru GG:110. Do organizacji zabawy wykorzystano najnowszy mechanizm w komunikatorze Gadu-Gadu 10 – sondę graficzną.

Co tydzień w poniedziałek użytkownicy komunikatora i sympatycy programu mogą wziąć udział w specjalnej sondzie i wybierać w kolejnych tygodniach swoich ulubieńców: jurorów, prowadzących i uczestników programu.

Do organizacji zabawy w Gadu-Gadu 10 wykorzystano sondy graficzne. Sonda trwa do czwartku do godziny 16:00, kiedy to tysiące internautów biorących udział w zabawie otrzymuje na swoje numery GG pytanie konkursowe. Spośród osób, które poprawnie odpowiadają na pytanie, losowani są zwycięzcy. Nagrodą jest zaproszenie do programu „Śpiewaj i walcz” emitowanego na żywo w piątki o 20.15 w TVP1. Dzięki temu uczestnicy sondy mogą osobiście spotkać swoich ulubieńców! 

Specjalny numer GG będzie w przyszłości wykorzystywany przez TVP1 do promocji innych programów rozrywkowych i kontaktu z widzami.

Źródło: media2.pl

Gadu-Gadu z Telewizją Polską zachęcają internautów do wspólnej zabawy i udziału w telewizyjnym show - "Śpiewaj i Walcz" w wykorzystując tzw. sondy graficzne. Dzięki temu połączono siły telewizji i Internetu. Internauci - widzowie TVP1 mogą typować ulubieńców programu i odpowiadać na pytania dotyczące "Śpiewaj i walcz" za pomocą specjalnego krótkiego numeru GG:110. Do organizacji zabawy wykorzystano najnowszy mechanizm w komunikatorze Gadu-Gadu 10 - sondę graficzną.Co tydzień w poniedziałek użytkownicy komunikatora i sympatycy programu mogą wziąć udział w specjalnej sondzie i wybierać w kolejnych tygodniach swoich ulubieńców: jurorów, prowadzących i uczestników programu. Do organizacji zabawy w Gadu-Gadu 10 wykorzystano sondy graficzne. Sonda trwa do czwartku do godziny 16:00, kiedy to tysiące internautów biorących udział w zabawie otrzymuje na swoje numery GG pytanie konkursowe. Spośród osób, które poprawnie odpowiadają na pytanie, losowani są zwycięzcy. Nagrodą jest zaproszenie do programu "Śpiewaj i walcz" emitowanego na żywo w piątki o 20.15 w TVP1. Dzięki temu uczestnicy sondy mogą osobiście spotkać swoich ulubieńców! Specjalny numer GG będzie w przyszłości wykorzystywany przez TVP1 do promocji innych programów rozrywkowych i kontaktu z widzami. Źródło: media2.pl  - TVP1 w Gadu-Gadu
Kategorie: GG na PC
Tagi: , ,
Komentarze z Facebooka

Dodaj komentarz